Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy mióta vizsgaidő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy mióta vizsgaidőszak van,1 kezemen meg tudnám számolni hányszor találkoztunk?

Figyelt kérdés

30 percre lakunk egymástól gyalog. legutóbb 2 hete és fél hete találkoztunk. elegem van. egymásnál alvásról ne is beszéljünk... másnál is így van ez?

19/L


2011. jún. 6. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de tényleg csak annyiba kerül változtatni rajta, hogy felállsz a géptől és átmész hozzá. Mi is szinte minden nap találkozunk.. Én magammal viszem a tanulni valómat vagy ő hozza át a gépét és el vagyunk.. Tudok tőle tanulni..(ha ő is sulis lenne még ő is tudna tőlem)
2011. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem normális

Mióta együtt vagyunk mindketten második diplománkat (műszaki ráadásul) csináljuk,de hétköznap 2x alszunk együtt,hétévégén folyamatosan együtt vagyunk.

Igaz sokszor tanulunk együtt (szoba 2 végébe),de igy is jó.Nehéz volt megszokni az egy helyen tanulást,de megérte

2011. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is kell egy kevés kikapcsolódás néha, mert különben megőrül az ember... de amilyen kocka neki elég kikapcsolódás ha este tanulás után netezik vagy játszik...
2011. jún. 6. 14:22
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan vizsgaidőszakunk, amikor több ezer oldalból kellett volna leszigorlatoznunk, és hiába tanultunk mint az őrült, nem akart menni... Nem találkoztunk, mert még arra is sajnáltuk az időt, hogy a kisboltba lemenjünk. Igen, van ilyen szak is... Aztán bepótoltunk mindent, és nem tett rosszat a kapcsolatunknak. Idén volt már hogy én voltam teljesen szétcsúszva szigorlat előtt, alig mozdultam ki itthonról, de ő jobban ráért és néha tényleg csak 10 percre felugrott egy kis csokival, és megölelgetett, de aztán ment mert tudja hogy ha ideges vagyok és haladnom kell akkor meg kell értenie. Most fordult a kocka, ő van kiborulva szigorlat előtt, most én próbálom pátyolgatni, de mindig megértem ha azt mondja hogy most 2 hétig csak telón elérhető. És olyankor max egy kis kajával ugrok fel 5 percre hogy legyen mit ennie és lépek is le. Ilyen amikor megérted, hogy a másiknak fontos a sulija meg a céljai. Ráadásul tudom, hogy ha leteheti a könyveket, ismét én leszek az első.
2011. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a normális válaszokat!
2011. jún. 6. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!