Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal terveztem összejönni, de amigre "véltlen összefutottunk volna" egy szorakozohelyen, a szeme láttára ujra rátalált az elsö pasijára.

Nagyon sokat beszélgetünk a csajjal, szimpatikus vagyok neki amire azt mondta,hogy normális esete ez sokat jelentene. Tegnap elmondta,hogy Ő is szeretett volna volna vmit, de igy most nem jo. Mondta, hogy nem akarja ,hogy szarul érezzem magam de ő szive szerint összejönne velem, de igy nem jo ezért ugymond "padoznom kéne", amit én meg a becsületem miat nem szeretnék. Viszont NAGYON kell ez a csaj :( mondta,hogy beszélgessünk ugyanannyit továbbra is...


Hogyan bírjam rá szakiításra (gyorsabban)? Mit teenétek TI a helyemben?


17F a lány 19


2011. jún. 7. 12:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Találkozz vele nyugodtan, beszélgessetek stb. Győzködheted is. Aztán másnap írd meg neki ezt: sajnálom, nekem ez így nem megy, túlságosan sokat érzek irántad ahhoz hogy csak a barátod tudjak lenni és tétlenül nézni ahogy másé leszel. Most egy ideig nem fogunk találkozni. Ha eldöntötted mit akarsz, tudod hol találsz. Vagy valami ilyesmi:) A pontos szöveget inkább rád bíznám mert te jobban tisztában vagy a kapcsolatotok mélységével:) Én erre gondoltam.
2011. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 BlackSword ***** válasza:

Hallgass már az eszedre... És soha ne fuss olyan lány után, aki sajnálja az idejét arra, hogy veled töltse... Legyen már annyi önbecsülésed, hogy ne alázd meg magad... Vadász magadnak, és ne érd be a koncokkal...

Ez a csaj meg nem liba, hanem egy hatalmas ribizli... Így csak egy nyuszi leszel a szemében, és bármikor ha jön egy macsó, úgy tesz majd lapátra, hogy csak úgy nyekkensz, ha egyáltalán megállsz a zuhanásban...

2011. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ez tetszik... :) Köszönöm szépen. megpróbálom. Már mondtam neki, hogy nem szeretnék elsüllyedni a barátság mocsarában...nem is szerettet volna találkozni mert félt,hogy mégjobban elbizonytalanodna... Tehát mindenképp kell találkoznunk... :) szerintem
2011. jún. 7. 15:27
 24/25 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Nagyon nincs mit veszítened vele. Az akkori pasimnak tökéletesen bevált a módszer. Én sms-ben kaptam anno ilyesmi szöveget és letaglózott rendesen. Tudtam hogy ez nem lehet véletlen.:) Aztán összejöttünk és 7 szép év lett belőle. Remélem neked is segít ahogy akkor nekünk segített.:)
2011. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm...tényleg! :)
2011. jún. 7. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!