Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal terveztem összejönni, de amigre "véltlen összefutottunk volna" egy szorakozohelyen, a szeme láttára ujra rátalált az elsö pasijára.

Nagyon sokat beszélgetünk a csajjal, szimpatikus vagyok neki amire azt mondta,hogy normális esete ez sokat jelentene. Tegnap elmondta,hogy Ő is szeretett volna volna vmit, de igy most nem jo. Mondta, hogy nem akarja ,hogy szarul érezzem magam de ő szive szerint összejönne velem, de igy nem jo ezért ugymond "padoznom kéne", amit én meg a becsületem miat nem szeretnék. Viszont NAGYON kell ez a csaj :( mondta,hogy beszélgessünk ugyanannyit továbbra is...


Hogyan bírjam rá szakiításra (gyorsabban)? Mit teenétek TI a helyemben?


17F a lány 19


2011. jún. 7. 12:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

12:21.


azt mondod,hogy mondjam meg neki ezt? de ezért tuti nem fogok vele találkozni mert kb ez olyan mintha szakitanánk X'( vagyis ennire nem kell ennek megadnia a módját szerintem mert még nem találkoztunk...

2011. jún. 7. 12:24
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem várj rá. Ha olyan idióta vagy, hogy képes lennél várni egy ilyen önző kis libára, akkor csináld:D

19/L

2011. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
basszátok meeeg :(:(:(:(:(:( nagyon rossz elhihetitek... az eszem azt mondja amit TI.... :(
2011. jún. 7. 12:31
 14/25 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan helyzet, ahol az eszedre kell hallgatnod:) Jobban jársz:)
2011. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

milyen eszed? az lathatolag nincs... hisztizel meg nyafogsz itt mint valami buta tinipics@..

a csaj se kicsit liba amugy

meg az is lehet hogy jo par lenne beloletek

2011. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Talonba tett. Ha mégsem jönne össze neki a volt pasijával jó leszel neki te is. Ne beszélgess vele, és ne is akard rábírni a szakításra. Ha megmondod neki hogy neked ez nem pálya, ne szórakozzon veled, akkor vagy szakít a pasijával és téged választ kérés nélkül, vagy nem érdekled annyira hogy te legyél neki a fontosabb. Akkor meg nincs értelme teperni. Csak megalázod magad.

27/N

2011. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket,előre bocsi,ha vmi hasonlót írok az előzőekhez.

Először is,egy kapcsolatnak egyszer van vége,sose lesz már ugyanaz.Másodszor,a leányzónak el kellene dönteni,h te vagy a másik fiú.Ha vele szakított egyszer,akkor nem véletlen,és a helyedben rávenném,h velem legyen.

2011. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ilyen komment még nem érkezett...és Én szívem szerint ezt is tenném !!! Én uganigy gondolom...mármint,hoy ha szakitottak annyi idö után akkor csak volt oka...meg mondta is ,hogy amikor megint összejöttek, olyan volt már pár nap után kb mintha már együtt lennének hónapok ota...
2011. jún. 7. 14:05
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha ráveszed úgymond akkor az nem az ő döntése. Tudja hogy mit érzel iránta és hogy mit akarsz tőle. Egy 19 éves lánynak legyen már annyi gógyija hogy eldöntse ki kell neki. Persze hogy nem lesz olyan az a kapcsolat mint előtte volt. De valamiért visszament hozzá. Saját akaratából, senki sem kényszerítette. Magától kell rájönnie hogy az már nem olyan jó és tovább akar lépni. Szerintem mondd meg neki hogy majd akkor keressen ha már tudja mit akar. Ezzel megadod neki az esélyt hogy később téged válasszon. Ha érez valamit irántad és te mindig ott leszel mellette barátként nem fog rájönni ha te kellesz neki inkább. Én is jártam hasonló cipőben és csak utána döbbentem rá ki a fontosabb hogy felvetődött az hogy elveszíthetem. Én akkor 18 éves voltam. Ja és nő vagyok:)
2011. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

"Szerintem mondd meg neki hogy majd akkor keressen ha már tudja mit akar"

ezt hogy érted? Tehát az én esetemben hogy nézne ki ez a gyakorlatban?? Minden nap beszélünk kb. mondjam meg neki mondjuk ezt ma?? Nem kéne elötte találkoznunk,hogy hagyjak benne legalább nyomot? mert még nem találkoztunk ... és arra gondoltam,hogy ha igy msnen kerezstül ekkora dilemmába ejtettem,akkor hátha egy találkozás után jobban megingana... vagy Te mire gondolsz?

2011. jún. 7. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!