Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma ez a menő? ( történet lenn )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ez a menő? ( történet lenn )

Figyelt kérdés

Először is beismerem, hogy vannak kivételek, ezektől előre is bocsánat!

Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek miért menő a mai 16-18évesek korában inkább megpróbálni rámászni, lenyúlni csöppet idősebbek (20-2x) pasiját(főleg ha komolya kapcsoaltban él az illető), mint ,,sajátot,, természetes módok keresni? Nem tartják ezt megalázónak? (esetemben szerencsére a kis ribanc visszautasításba ütközött :D )Miért nem lehet normálisan párt keresni?


21/l


2011. jún. 7. 14:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Azért fogalmaztam így, mert egyre tovább, egyre több ilyen esetről hallok!

Tudom, mindneki más nézeteket vall, én sem avgyok maardii típus, de nekem pl. egy kapcsolat szent és sérthetetlen!

2011. jún. 7. 15:08
 12/15 anonim ***** válasza:
mert ez a menő nekik. aztán meg csodálkoznak ha 16 évesen a 24 éves csávójuk be akarja tolni. aztán akkor meg jönnek a "jaj ha szeret megvár" szöveggel. meg inkább seggbe tolatják magukat, hogy a p.nci szűz maradjon...
2011. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Le vagy maradva baba 10 évet
2011. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elítélem az olyat aki divatból csinál ilyesmit. De ha valaki egyszer olyanba szeret bele akinek van barátnője vagy pasija azzal nem lehet mit kezdeni... Ha az akkori kapcsolata erősebb a csajnak, pasinak akkor hoppon marad az egyén ha nem, akkor meg eléri a célját. Nem kell ezért kapásból elítélni valakit.
2011. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez már böven 20-on évesek fölött is kedvelt szokás.

Valóban egö növelés az egész, mert ha lenyúlják valaki hapsiját, akkor maguknak bizonyítanak.

2011. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!