Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Tetszem neki? (kérdésed túl rövid, stb. )

Figyelt kérdés

Lementem barátnőmmel meg azzal aki bejön a játszótérre. Mondta a pasi aki tetszik h rajzol egy szép lábat a homokba..xDD akkor nem néztünk oda, mert a piás üveget akartuk széttörni. :DD Barátnőmmel elkezdtünk faággal meg virágokkal kardozni és mondtam h énvagyok dártvéder és az apádvagyok. :O xd aztán a srác kijelentette h én nyertem.xd akkor elment haverjával.a barátja mondta, hogy 'tökre összeilletek.:O'és a barátnőmet már ismeri. szóval nem hiszem, hogy őt akarta volna bemutatni neki..:) odaültünk a padra ahova 'lábat rajzolt' .. és nem volt ott semmilyen láb, hanem oda volt írva, ki lehetett olvasni h 'év'(Évinek hívnak..) meg egy fél szivecske és én emlékszek is rá, hogy valamit letörölt a lábával.. aztán visszajöttek. akkor kővel elkezdtünk röpizni.. xd fejbebasztam magamat elég rendesen.xd utána a haverja elment kérdezte a fiút hogy ő jön-e.. mondta h nem, ő még marad. aztán rajzoltam a homokba egy egyszarvúút(*-* xd ) és engem elnevezett unicornisnak (igen C -vel) a barátnőmet meg csibének. xd barátnőmet elkezdte dobálni bottal meg olyan ijesztően nézett rá.:| Mondta bnőm h piszkáljon már engemis, de tovább dobálta, egyszer volt, hogy a lábamat megbökdöste faággal.xd de nem erősen, pedig ott maradt a helye. xd aztán odajöttek a kisgyerekek focizni, én beszóltam nekik vmit , a pasi kérdezi, mitmondtál? xd Ránéztem meg ő is rám és ahhw.*-* xd Tök szép szeme van.xd ez kb. olyan 6-7 másodpercig tartott. csak aztán elfordultam. de érdekes, összesen 12szer hívtam és abból 9 a mai napon.. és december 9-én született.. meg a telómban a 129. videón van rajta őis. és este kilenc óra 12 perckor írt sms-t.. azért durva. :OO xd tudom hogy nem jelent semmit..

Tetszem neki? :O


2011. jún. 7. 18:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak.. :)
2011. jún. 7. 22:02
 12/12 anonim ***** válasza:

ezt egy magamfajta 17 éves agya már képtelen felfogni:D

F

2011. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!