Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves kamaszoknál általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves kamaszoknál általában meddig tart a "szerelem"? A hosszú, több éves kapcsolat a gyakori, vagy számítani lehet rá, hogy pár hónap múlva vége? Nálatok hogy van/volt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 07:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
60%

Én 13 évesen szerelmes voltam nagyon egy fiúba és ő is belém. A fiú 15 volt. Még mindig együtt vagyunk.:)

És nekem van olyan ismerősöm hogy 12 évesen összejött ey 15 éves sráccal és már van gyerekük is. Szóval ez igazából a szerelemtől függ hogy mennyire szeretitek egymást.:)

2013. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
71%
Én 14 éves voltam a barátom pedig 15 amikor megismerkedtünk. 16 éves koromban kezdtünk járni és még mindig eggyütt vagyunk, jelenleg 19 éves vagyok, ő 20. És az egyetem miatt egy albérletbe lakunk. ő az első fium és még mindig ugyan ugy szeretjük egymást
2014. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!