Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy vége?

Figyelt kérdés
Három és fél éve vagyunk együtt. Hogyan mondhatnám meg neki, hogy vége? Szép volt, nem az hogy nem szeretem, mert rossz lenne, lesz nélküle,de nekem ez elég volt. Ő szeret, és sajnálom nagyon, de le akarom zárni. Előre is köszi! (22F)
2010. ápr. 15. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Így, ahogy most.

Udvarisasn, finoman, határozottan és őszintén.

Ennyire egyszerű.

2010. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki simán, face-to-face, hogy bocsi, de neked ez már sok volt... Aztán ha nem kezd el sírni és nem vág pofán, akkor meg is magyarázhatod neki, hogy miért...
2010. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy őszinte legyél mégha fáj is neki!
2010. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
írj neki egy sms-t. én azt szoktam!
2010. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Annyira nem szeretném megbántani...

Á persze sms...az sehogy sem korrekt, főleg nem három és fél év után...Dehát...mivel tudom hogy szeret, neki mindenhogy nagyon fájna...Egyik hülye haverom meg a nyitott kapcsolattal jött...Nem veszik komolyan, hiába a haverjaim..azért írtam ide..

2010. ápr. 15. 15:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte,és ne túl durva. Kb úgy ahogy ide leírtad.
2010. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az sms nagyon nem szép dolog! Az ilyen komoly ügyeket szemtől szemben kell megbeszélni, biztos nagyon fájni fog neki, de legalább őszinte voltál.
2010. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Uhh remélem nem az én barátom vagy, ő is 22 éves, és mi is 3és fél éve vagyunk együtt! :S:D

Hány éves a barátnőd?:D

2010. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
18 éves...
2010. ápr. 15. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Okés, én 19 vagyok :)

Nah a lényeg, hogy finoman mondd el neki, és próbáld meg ne megsajnálni...

2010. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!