Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogy mondjam meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy mondjam meg neki, hogy vége?

Figyelt kérdés

pár hete "vagyunk együtt", már meg volt a csók, be lettünk mutatva egymás családjánál..

bennem nem alakult ki a szerelem, és ezért szakítani szeretnék, ne húzzuk fölöslegesen egymás idejét.

Viszont már 2 napja nem beszéltünk, ebben a ridegségem is közrejátszik, mert ugye nem szeretem, de hogy értse neki is el kell mondanom.

Valószínű, hogy már ő is érzi, hogy részemről ennyi, nem véletlenül nem írt már 2 napja...


De hogy mondjam el neki?

és ez nem gyerekes? olyan, mintha 2 napja "bujkálnék" előle. nem akarom, hogy hülyének nézzen és nem akarok csak úgy szó nélkül lelépni. Az nem lenne fer, normális..


2011. jún. 8. 18:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

figyi! megértem, hogy már az agyadra mennek azok a kis 15 évesek, akik az egyik szünetben összejönnek vkivel, aztán az óra végén már mással jár.

DE mi nem ezek vagyunk, és honnan tudod, hogy NÉMILEG nem voltunk biztosak a dolgunkban?

szerinted, ha nem éreztem vna iránta semmit, összejövök vele? mert ez nem így van.

amúgy köszi a válaszokat.

2011. jún. 8. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!