Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk már együtt. Egyszer találtam az msn beszélgetései között olyat, amikor más lánynak udvarol. Olyat sose ír, hogy összejönne vele, csak dicsérgeti. Hogy szép melle van, de volt olyan is amikor leírta, hogy jó lenne együtt zuhanyozni, meg ilyenek. Ez engem nagyon zavar, mintha nem lennék elég neki. Szex jó köztünk csak ritka.

Tudom nem szép dolog, hogy belenéztem, de figyelmeztettem már párszor, hogy ellenőrizni fogom, és döntse el, hogy ki vagy mi a fontosabb a számára. Ezek szerint nem én! Kérlek segítsetek, hogy mit csináljak Vele!


2011. jún. 8. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én pasim is csinált ilyeneket régen... ugyanigy msn naplózásokból bukott le. A végén meg is csalt, és folyton hazudozott, meg sumákolt! Sok jót, ne várj egy ilyentől!!
2011. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg pofátlanság! Hogy van mersze ilyeneket írni más lányoknak!?

Én a helyedbe nem tétováznék.(és nem is tétováztam, egy hónappal ezelőtt szakítottam hasonló dolgok miatt.)Lapátra vele! Ha szeret, és kellesz neki, úgy is utánad fog menni.

Ha meg nem, akkor vond le a következtetéseket.

2011. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a kényelmes, biztos megoldás amíg nem talál valami nőcit helyetted. Előbb utóbb már nem csak teszi a szépet, hanem tettlegességre kerül a sor.

Ilyen srácokkal találkoztam, mármint nekem csapták a szelet, csak túl béna volt, és simán rájöttem, hogy van nőjük. Megkérdeztem miért: unalmas ami otthon van, de a semminél több, ezért amíg más nem jön össze, marad az.

Szerintem ez elég megalázó szerep, de te döntesz...

2011. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat! Hát nem tudom, hogy tettlegességre vált-e, mert mind jóval távolabbi csajok.

Viszont ha már arra se veszi a fáradtságot, hogy törölje, akkor tényleg nem tudom mit gondoljak. :(

2011. jún. 8. 19:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy szeret. De választ, hogy miért csinálja, mire jó ez neki, nem tud adni.
2011. jún. 8. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha iylet láttam volna azonnal kidobtam volna. Gyökér.

21/L

2011. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mmint a pasi a gyökér nem te :)

21/L

2011. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!