Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből jöttetek össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből jöttetek össze az első párotokkal, vagy csak tetszett?

Figyelt kérdés

közelebbről ismertétek egymást?

utcán szólított/szólítottad le?

mennyire volt szoros?

meddig tartott?

ki szakított, hogyan?

nemet és kort is írjatok léci, köszi :)


2011. jún. 8. 21:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Mi neten ismerkedtunk egy veletlen folytan!(Nem tarskereso)Es csak beszelgettunk,szakitason voltunk tul mindketten!Ket het utan talalkoztunk,de mar akkor tudtam,h valamit erzek iranta!Azota elvalaszthatatlanok vagyunk!!8honapja egyutt es ket honap mulva eljegyzes!!:)Nem bantam meg azt a napot amikor bejelentkeztem arra a kozossegi oldalra!:)

23(N) es 29(F)

2011. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok!

Az elsovel buliban ismerkedtem meg 3hetig tartott,de azt hittem szeretem,de az nem az volt!:)16voltam akkor!

2011. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nekem csak tetszett az illető, és 1 hónapig tartott. Bár ebből vagy 2 hetet külföldön volt.:D
2011. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Az első szerelemből volt. 20 évesen. Még mindig együtt vagyunk. 22/l
2011. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
és vonaton ismertem meg (bár ovistársak voltunk régen)
2011. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én is vonaton ismertem meg az első (és egyben jelenlegi) páromat. És azt hittem, hogy szeretem, de csak tetszett, aztán ezt el is mondtam neki, de nem lett belőle semmi. :S

Kb. fél évre rá meg ő hozta fel újra a témát. :) De addig végig beszélgettünk, olyan barátfélék voltunk.

Egyébként 5 hónapja tart, és szerintem nagyon szoros. (bár ugye nincs összehasonlítási alapom, csak érzem, hogy nagyonnagyon szeretem:))

18/L

2011. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 B.angel ***** válasza:

Nem, myvip randin ismertem meg. :D

Szoros? Hát szerintem eléggé az volt.

1,5 hónap...

Addig, amíg meg nem láttam a volt barátnőjével és nekem még csak nem is köszönt, amikor meglátott az utcán!!! Pedig akkor még együtt voltunk.

Kidobtam, mint macskát szarni! Pedig nem derült ki azóta se, hogy mondjuk megcsalt volna, de szerintem mindent elárul, hogy a csaj aznap este már nála aludt és 1 napra rá, újra összejöttek!

19/L

2011. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
13 éves voltam, elösször csak jóbarátok voltunk, utánna megtetszett, én is neki :), asztan osszejottunk :), nemtartott sokáig , kb. egy és fél hónapig tartott, én szakítottam vele, egy nagy vita után, de volt is rá okom, merthogy nem bízott bennem
2011. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

15 voltam, osztálytársak voltunk. Az osztály hozott minket össze. (Ezt értsd úgy, hogy szerintük jártunk.) Igazából sosem mondtuk ki, hogy járunk.

Az akkori felhozatalból, lehet, hogy tetszett. Már nem emlékszem. De arra igen, hogy nagyon rossz kapcsolat volt. (bánom is, hogy nem álltam a sarkamra akkor és nem mondtam azt, hogy mi NEM járunk) Talán 4 hónapig tartott.

Szakítani nehéz volt, mert ő nem fogta fel, hogy nem szeretem.

Csúnyán zaklatott még kb. egy féléven keresztül.

2011. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt kapcsolatom, de tetszés alapon nem jönnék össze valakivel. Persze ez egy kapcsolat alapköve a tetszés a vonzalom, de egy picivel több érzelem is szükséges szerintem :)
2011. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!