Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből jöttetek össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből jöttetek össze az első párotokkal, vagy csak tetszett?

Figyelt kérdés

közelebbről ismertétek egymást?

utcán szólított/szólítottad le?

mennyire volt szoros?

meddig tartott?

ki szakított, hogyan?

nemet és kort is írjatok léci, köszi :)


2011. jún. 8. 21:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

1 napig tartott azt se tudom hány éves csak azt h jó volt leszopni elsőre és szexelni vle utána nekem nem kellett.

16 voltam most 20/L

2011. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
az első barátom a mostani barátom:) Két éve ismertük egymást... nagyon jól elvoltunk a legjobb barátom volt de elkezdett többet érezni. Eleinte ez megijesztett féltem, hogy így lesz vége a barátságunknak. De énis elkezdtem érezni valamitt, jól esett az érintése, egyre közelebb engedtem magamhoz. És eljött az idő hogy "az ész a szívnek nem parancsolt". És hát marha szerelmes lettem főleg az első csók után stb:) 14 éves voltam, most 18:) Neki is én vagyok mindentéren a legelső és nekem is ő. (najó max oviba jártam vkivel talán:DDD)
2011. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

hogy lehet valakit 8 hónap után eljegyezni? az unokatesómék 10 év után jegyezték el egymást, de persze nem házasság volt


szerintem az komolytalan ha valaki fiatalon és ilyen kevés idő után eljegyzi a másikat

2011. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
szerintem meg a tiz év a nem normális. És az hogy manapság negyven évesen mennek az emberek a másikhoz vagy egyáltalán nem... szép dolog a szerelem és a házasság is... 22 évesen vagy mennyi idősen mér fiatal valaki? eztsem értem egyáltalán...
2011. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm nyáron megy férjhez, 6 hónap járás után. Ők tudják, hogy egymásnak lettek teremtve, a lány és a fiu is biztosak a dolgukban. A barátnőm 23, a fiúja 26. Az ilyesmit nem lehet beskatulyázni, van aki pár hónap, van aki sok év járás után házasodik. Csak fontos az a bizonyos meggyőződés, a tudat, hogy a másik fél igazából a másik felünk. Ha eljön az ideje, ugysem lehet eltéveszteni.
2011. jún. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

a sulimba járt előtte 6 évig, nálam egy évvel idősebb, eléggé jól megvoltunk, 5 és fél hónapig (12 éves voltam :DDD), igazából nyáron meguntuk egymást, úgyhogy nem volt szakítás különösebben.

16/L

2011. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!