Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a pasikat ha egy lánynak több a tapasztalata?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és az a baj? hogy nekem több futó kalandom volt a páromnak viszont én vagyok a 2. akivel lefeküdt.

Másképp csinálnám ha újrakezdhetném és szégyellem is,a páromnak letagadom a dolgokat mert sajnos itt mindenki ismer mindenkit és 1-2 sztorim a fülébe jutott és nem tetszett neki.Tegnap ráis kérdezett a volt barátomra,aki 32 éves hogy

hallotta hogy jártam vele és milyen gáz.Én tagadtam mindent,de nem hitt nekem hiába csak hallott a dologról és azt mondta utálja ha hazudnak neki,de én akkoris tagadtam.

Olyan rossz ez így,de nem lehetek őszinte vele mert akkor tuti szakítana velem,amúgy olyan jól elvagyunk.

Viszont így meg hazudnom kell és ki tudja mit fog még megtudni...


2008. febr. 21. 07:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
szia! szerintem mondmeg neki az igazat mert az nem jo egy kapcsolatban ha nem vagytok öszinték egymáshoz
2008. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is az őszinteségre szavazok. Mert előbb-utóbb úgyis kiderülnek a dolgaid. És akkor a legfontosabbat veszíted majd el: a bizalmát.
2008. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg baromi gáz hogy 32 éves pasassal kamatyoltál és ugyan ez viszont, nem tudom hogy juthatnak egyesek idáig, a barátod meg rohadt ideges lesz a sorozatos elhallgatások miatt, amit meg is tudok érteni. De azért örülnék a helyében hogy egyszer alkalmam nyílt tapasztalt csajjal összejönni, nemmintha ennek lenne jelentősége a férfi félre nézve...
2008. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
szerintem nem ha jó a szex akkor teljesen el lehet kápráztatni egy pasit sőt szerintem még simán beléd is zúghat .tehát ez jó dolog csak legyél hozzá hűséges.
2008. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szija sztem légy őszinte hozzá és tutti nagyon nem fog neki örülni én is igy vtam a páromal és ő is nő...
2008. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem most mond meg neki az elején és ne akkor derüljenek ki a dolgok amikor már régebb ota együtt vagyto.

mond meg neki h lezártad az életednek ennek a sakaszát és meg is bántad. most őt szereted neki mást és h sose csalnád meg. szerintem megérti mégha kicsit duzzogni is fog

2008. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem most mond meg neki hogy mi az igazság amig még nem késő, és különben nem gáz..sztem a pasik jobban szeretik azt a csajt aki tapasztaltabb..
2008. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Annyit tudok mondani erről az őszinteség dologról hogy köszönöm szépen a pasikat nem nőből faragták,és sérti a féfiui büszkeséget ha más pasik is voltak előttük.Ezzel nem azt akarom mondani hogy ne legyél őszinte vele-most és ne hazudj!De neked is volt egy előző életed ami elvezetett odáig hogy megszerezd azt a tapasztalatot,hogy olyanná válhass amilyen vagy! Elgondlkodtál már azon ha bizonyos dolgokat nem ugy csináltál volna mint eddig akkor lehet ,hogy a pároddal nem is jöttél volna össze?Neked is jogod van saját életedben saját döntéseket hozni és nem mások elvárásai szerint beskatulyázni magad!Könnyű másoknak utasitgatni de ki mondja meg hogy tényleg az a jó amit ők mondanak.Hogy tényleg kell e a barátodnak mindent tuni.Szerintem nem MINDENT.Azt mindenképp ,hogy tisztességes,hűséges vagy és szereted őt,valamint azt amit te is ugy erzed joga van tudi és birálni. És ez nem fogja azt jelenteni hogy egy hajszálnyival is kevésbé szeretnéd őt.Biztos neki is vannak dolgai amire nem büszke és te mégsem faggatod ,ugye?
2008. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem ő volt az első, több kapcsolatom is volt előtte, és el is mondtam neki mindent. De tudja, hogy szeretem, és ami volt, azt már nem tudja az ember kitörölni az életéből. Légy vele őszinte, és mutasd ki neki, hogy mennyire szereted. A hazug embert hamarabb utolérni...
2008. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki az igazat, hiszen ha ezen nem tud túllépni, akkor nem is szeret igazán. Mondd meg neki, hogy ha ez zavarja, akkor keressen egy szűz lányt, a múltat nem lehet visszacsinálni, meg miért is kéne? Attól, amit átéltél, na attól lettél az a személy, aki vagy, ha nem ezek a dolgok történtek volna veled, most egy más valaki lennél.
2008. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!