Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számo-tokra fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számo-tokra fontos, hogy egy fiú hogyan öltözik?

Figyelt kérdés

Kizáró ok lenne nálatok, ha minden más adottsága stimmelne, csak az öltözködése egyedül kifogásolható?

Elkerülitek messziről az olyan pasikat, akik toplákosan, vagy nagyon "ízléstelenül" és "divattalanul" vannak felöltözve? Kb. közös életetek idejének hány százaléka telik a ruházkodás tárgykörén belül (ruhavásárlás, -kiválasztás, beszélgetés a divatról) ??

Köszönöm. Nemet és kort is kérnék.


2011. jún. 10. 03:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

11.28 voltam.

24/L

2011. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem fontos. Mármint felveszi azt ami neki tetszik. én így is úgy is szeretem majd. De ha egy rongyba tekerve jönne hozzám se bánnám:)..Csak jöjjön:) L/17
2011. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!