Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ilyen butus egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen butus egy egyetemista lány?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel neten ismerkedtünk össze, és elég messze laktunk egymástól. Mindössze 2hónapig laktunk egy városban, de utána bizonyos dolgok miatt haza kellett költöznöm. 2011év elején jöttek gondok, és szakítottunk, de abban egyeztünk meg, hogy szeptembertől újra összejövünk, mert jelentkeztem egyetemre ahol ő lakik. Szakítás után kevesebbet beszélgettünk neten, és hónapokig nem találkoztunk, ő azt mondta vár rám 70éves koráig, és nem kell neki más fiú, és én is így voltam szóval nyugodt voltam. Kicsit haragudtam rá, ezért mondtam olyanokat amiket nem kellett volna, de ezeket nem tudom visszacsinálni. Szóval teltek a hónapok és még mindig jól kijöttünk, és írta hiányzok neki stb... Egyszer csak hirtelen ellenszenves lett velem, és kiderült összeismerkedett egy másik fiúval neten, és most engem megutált. :S Nem akarja hogy menjek hozzá, hírtelen bekattant, és azzal a másikkal még csak nem is találkozott személyesen, mert őt is neten szedte fel.. Most jön a lényeg, még nem is látta őt, de ÖSSZE AKAR VELE KÖLTÖZNI, PEDIG Ő EGYETEMISTA, ÉS VESZPRÉMBE JÁR, MOST MEG ÁT AKAR IRATKOZNI SZEGEDRE A FIÚHOZ, HOGY LEHET ILYET CSINÁLNI??? Még találkozni se találkoztak, de ekkora marhaságot akar, hogy kilép egy iskolából, és 1hónapja beszélnek neten. Ott vannak a barátnői, a családja és erre tessék. :S Az a baj, hogy szerintem meg is teszi, pedig ez ostobaság. És a fiú alacsonyabb nála, fiatalabb stb :S Fiút kitette a menyasszonya 4év együttlét után :S Abba az egyben reménykedem, hogy mikor beszámol a szüleinek a csaj jól leszidják. :S
2011. jún. 10. 13:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Veszprém gyönyörű város! Laktam ott 2hónapig, szegedet nem ismerem. De most otthagyja a fenébe a családját, és elhúz az ország másik végébe? Csomó barátnője van akikkel mászkálnak, és őket is elhagyná. Mondjuk én is azt csináltam 2hónapig, és maradtam volna tovább, de nem jött össze sajnos.
2011. jún. 10. 13:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Az hogy butaságokat tenne meg egy szinte ismeretlen fiú miatt, az a te számodra már mindegy, téged nem érint. A te szempontodból az már viszont önmagáért beszél, hogy ennyire fellángolt bárki másért helyetted, melletted.Nem hszem, hogy ezek után érdemes lenne vele tovább törődnöd.
2011. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem csak bekattant :( Ha találkozna velem, amit nem akar, és azért nem akar, mert tudja hogy VISSZAJÖNNE hozzám... Szóval odaállnék, és elkezdeném rázni a csajt, hogy ébredjen máár fel, nem igaz, hogy ilyen buta :S
2011. jún. 10. 14:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, ha ezek után még siránkozol érte. Átb.szott, tehát nem szeret, így felejtsd el. Ha majd a másik nem válik be, akkor majd te is jó leszel neki és visszakönyörgi magát hozzád. Persze, ha talál egy jobbat, akkor megint le fog lépni vele.
2011. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megérdemeltem, hogy ezt kapjam, és rég nem láttuk egymást. :S Úgy voltam vele majd szeptemberben megoldódik, mert együtt leszünk. Csúnya dolgot tett, és én bántottam levében és dobtam. :S Ő kérte, hogy ne, de eleinte hallani se akartam róla, de kis idővel lenyugodtam, és megbocsátottam, de utána meg ő nem tud a levél miatt amit küldtem neki. :S Abban egyeztünk meg szeptembertől újra összeismerkedünk, és eljárunk moziba meg mindenhová és összejövünk, erre jött ez a másik fiú és bekavart.
2011. jún. 10. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!