Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen tulajdonságokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen tulajdonságokkal bír egy menő srác?

Figyelt kérdés
Olyan srác külső és belső tulajdonságait, vonásairól, meséljetek akit "cool" srácnak tartanátok még a barátnőitek előtt is.
2011. jún. 10. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Bocs , fiú vagyok : Azt tartják menő srácnak aki vonzalmat kelt bennük,aki felnézhetnek, ezt hogy érd el?


-Legyél magabiztos

-Ne érdekeljen más véleménye csak a sajátod

-Legyél domináns

-A barátnőid előtt is fűzögesd a csajt. ( ezt szeretik mert a barátnőik előtt kitünhetnek és ezt rohadtul fogják értékelni benned )

-Legyél csoportvezető a srácok között ( nagyon imponál ha más követ téged, vagy a te akarod érvényesül )


tömören ennyi

2011. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
menő srácok érzelmi szegények szal nem sok jó tulajdonsággal... ezt nem azért írom mert ronda vok és nem volt dolgom menő sráccal sajnos volt nem is kevés javarészt megkeserítették az életem
2011. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Szerintem meg pont fordítva


Eléggé félénk és visszahúzódó srác vagyok, de még mosolyogni se tudok, egész nap fa pofával ülök.

2011. jún. 10. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:

"-Ne érdekeljen más véleménye csak a sajátod "


XDXDXD

2011. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1: Van két lába

2: Tudja is használni

3: Nem manó

2011. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha fapofával ülsz egész nap nem leszel menő.. legél magabiztos és vicces:) de ne ess túlzásokba
2011. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Leírom, hogy nálam milyen egy menő srác, aki bejön.

Fontos a kinézet! ( Gondolom olyan lányt szeretnél magadnak mint amilyen a menő srácoknak van, ehhez kell a kinézet, az fogja meg az ilyen lányokat először. )

Legyenek olyan barátaid mint a menő srácoknak, akikkel minden partyn megjelensz és télleg a barátaid is, ne csak ilyen álca legyen.

Tudj minden témához hozzászólni, a félénkség elég hátrányos.

És akkor van egy szituáció ahol a menő srácok is két csoportra esnek. Az egyik csoportban vannak az olyan menő srácok akik egy éjszakás kalandokban vannak benne és megcsalják a barátnőiket, vagy kb. 1 hétig vannak velük, utánna mással. Vannak viszont olyan menő pasik is akik nem feltétlenül csalják meg a barátnőjüket és viszonylag sokáig együtt is vannak, de ott is dominál a sex.

El kell hinnem magadról, hogy menő vagy, legyél egy kicsit lenéző az olyanokkal akik nem olyanok mint te vagy. Ez lehet, hogy nem mind túl jó dolog, de a alóságban a megcsalós résztől eltekintve a lányoknak bejön. ( Ezek a discóba járó csajok. ) A többi stílusú lány ideálját nem tudom, de szerintem aki doscóba jár az a menő és itt nem szeretnék most vitát gerjeszteni. De amíg nem voltam ilyen stílusú lány le se szartak. Én is visszahúzódó "lúzer" voltam még 1 éve, nem foglalkozott velem a kutya se, rám se néztek, porig aláztak néha, most pedig a legmenőbb társaságokba járok, a legmenőbb pasik akarnak velem járni és tisztelnek. Nekem megérte a változás.


17/L

2011. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Néhány dolgot hibásan írtam:

hinnem -> hinned*

alóságban -> valóságban*

doscóba -> discóba*

:)

2011. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pff, na ha ilyen felszines "jááj nekem menő pasiii kell" csajokat akarsz, mint a fenti 17 éves, hát jól leírta. Mindenesetre szétröhögtem magam rajta XD
2011. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem muszály menő srácnak lenned ahhoz hogy bejöj egy lánynak (max ha plázacicákra hajtasz). Ahhoz hogy bejöjél egy lánynak legyél kedves. Ne dicsekedj folyton . Sportolj valamit , a legjobb kosár,foci vagy kézilabda. Legyél magabiztos. És ha beszélsz azzal a lánnyal aki megtetszik neked akkor ne csak tanulásról, meg ilyesmiről beszélj . Ne legyél gonosz és foglalkoz vele.
2015. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!