Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez szerelem? Eddig is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez szerelem? Eddig is az volt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és most nyolcadikos.Már 5.-ben is tetszett egy srác,csomószor volt olyan azóta,hogy egy ideig nem érdekelt,de igazából mindigis hozzá vonzódtam,és pár napja rá sem tudok nézni más fiúra.Tehát ezalatt a pár év alatt tetszett más is,de mindigis ő érdekelt nagyon. 6.-ban szerelmesek volt belém ennyit mondott kb egy éve.

Minden megvan benne.nagyon jófej,a lányokkal nagyon illedelmes,érdeklődő,csipkelődő ami nagyonbejön,sportoló,jól néz ki,és elolvadok a mosolyától.

Egyetlen baj viszont van vele,és ez az,hogy azt mondja,h ő ki akarja élni magát,mieltt tartós kapcsolata lenne.ezért csomó lánnyal kavar,de nekem nagyon rosszul esik,vagyis olyan érzés,h valamikor tökre bambul rajtam meg csomót dumálunk,máskor meg kb felém se néz..és ez boldogsággal tölt el meg vágyakozással..kb csak rá gondolok.Nem tudom,hogy ez szerelem-e,bár annyira nem is lényeg.Csak nem tudom,mit tegyek egy ilyen helyzetben,mert ha összejönnénk úgyis megcsalna...elfelejteni pedig nem tudom... :(


2011. jún. 11. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megkapna teged, s persze meg is lenne veled elegedve akkor nem csalna meg. S amit te erzel iranta az szerelem, mivel nem tudod elfelejteni
2011. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez így elég komplikált, de értem mire gondolsz. Szerintem az semmiképp sem jó, hogy 14 évesen már sok lánnyal volt (gondolom korodbeli). Majd ahogy elkezd érni rájön, hogy így nem lesz tartósan boldog senkivel. Valahogy tudatnod kéne vele, hogy szereted, és fáj látnod, hogy ennyi mindenkivel van, te sem várhatsz rá örökké (főleg mert nem te vagy a fiú). Ha érdekled is valamennyire, ezen elgondolkozik, ha meg nem, akkor sajnos el kell felejtened. :( Vannak más fiúk is a világon, nem érdemes összetöretni vele a szívedet ;)
2011. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy ő 16 éves lesz szeptemberben,csak évvesztes meg 1 évet kihagyott régebben sport miatt.az a baj,h rengeteg lánynak bejön,de én tényleg szeretem nekem nem egy hülye kis járásra kellene mint azoknak akik nyaliznak neki.szerintetek nekem is nyalizni kéne?vagy hogy ?
2011. jún. 13. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!