Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik félreérthetően?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik félreérthetően?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nagyon tetszik nekem. Körülbelül egy éve ismerjük egymást. Jóban vagyunk, ha találkozunk mindig van néhány jó szava, érdeklődik a dolgaim felől, hogy mi a helyzet a munkámmal, tanulmányi előmenetelemmel, stb. Egy idő után elkezdett félreérthetően viselkedni. Akik láttak vele, azt mondják, hogy a nézéséből is úgy tűnik, hogy szeretne tőlem valamit. De nem tudom eldönteni, mi lehet a szándéka, mert folyton vannak kétértelmű mondásai, mindig mosolyog, ha meglát, felhúzza a szemöldökét. Másokkal sokkal zárkózottabb, de engem közel engedett magához. Nagyon tetszik nekem, de nem tudom eldönteni, hogy vajon mi lehet a szándéka. Az a fő dilemmám, hogy egyszer nem direkt, de tapogatózás jelleggel rákérdezett, hogy van-e párom. Miután mondtam neki, hogy nincs, láthatóan elégedetten mosolygott, majd néhány perc beszélgetés után közölte velem, hogy keressek magamnak olyat, aki korban jobban illik hozzám. (idősebb15 évvel), persze ezt se úgy, hogy tudjam, hogy komolyan gondolja-e a dolgot. Szóval emiatt nem tudom eldönteni, hogy mit is akar, mert ezután a megjegyzés után nagyon besűrűsödtek a kétértelmű megjegyzések és a flörtölés. Köszi a véleményeket.
2011. szept. 27. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

na ha ebből nem jössz rá, akkor sajnállak

tetszel neki, de zavarja a korkülönbség

2011. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapból ha más férfiről lenne szó, akkor egyértelműen tudnám, de ő elképesztően ért hozzá, hogy elbizonytalanítsa az embereket. Ezért is nem tudok dönteni. De ha tényleg tetszem neki, akkor miért nem lép? Mire vár még?
2011. szept. 27. 19:19
 3/3 DiMalto ***** válasza:
itt csupán az a szomorú h a választ itt akarod megtudni,egyszerűbb lenne ha töle kérdeznéd meg és minden tiszta!!!
2011. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!