Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan túl "jó" lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan túl "jó" lennék? Ezért nincs kapcsolatom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok még sosem volt barátom... Megkérdeztem pár embert hogy szerintük miért. Volt aki azt mondta hogy ő mikor meglátott azt gondolta hogy annyira jól nézek ki hogy nem merne megközelíteni. Egy másik ismerősöm szerint néha túl dekoratív vagyok és a fiúk inkább kalandot akarnának tőlem mint kapcsolatot.

Én nem tartom magam annyira csinosnak, adok magamra de nem vagyok ri*banc stílus. Van aki szerint nem járok eleget társaságba (ez ellen nyáron szerencsére tehetek is). Az emberekkel jóindulatú vagyok könnyen ismerkedem és sok barátom van (persze legjobb és igazi csak 1-2). Ez is problémáim forrása hogy sok fiú elkönyvel barét kategóriába. MI a baj velem???? xD


2011. jún. 12. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Túl jó?

Lehet,inkább gyere össze magaddal

2011. jún. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy ilyen csajszi kellene mint te! :-)
2011. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Olvasgattam a válaszokat és volt egy lány aki leírta én is osztom a véleményét. Ha nagyon "jó" csaj vagy, akár külsőre, akár belsőre is akkor sokan azt gondolják egy ilyen csajnak biztosan van pasija. Ezért minek is menjen oda úgyis megkapná tőled hogy bocsi de van pasim. féle szöveget. :/ Ezért úgy gondolják így nincs értelme...vagy a másik dolog, hogy egyszerűen nem tudják mit mondjanak. én is így vagyok meglátok egy csinos lányt odamernék hozzá menni és megszólítanám kedvesen és határozottan, na de utána mit is mondjak neki ha nem is ismerjük egymást? :S Na ez a másik probléma ami miatt nem kezdeményeznek. Tényleg nincs semmi baj veled csak nem minden fiú ismerkedik ész nélkül minden lánnyal. Van aki válogatós és gyanakvó, vagy félénkebb. Azt viszont tényleg nem értem mért tesznek barát kategóriába? :/ Arra tippelek, hogy vagy túlságosan elérhetetlennek mutatod magad, vagy sok pasi vesz körül és sok a konkurencia, ez csak egy vagány nyomulós fiút nem riaszt el. De gondolom te nem olyanra vágysz. Vagy pedig túl sokat fecsegsz, vagy túl keveset. Vagy lehet nem vagy elég pajzán. :) Kicsit legyél csipkelődöbb, játékosabb ;). Na most így ennyi jutott eszembe mint lehetséges okok.

Üdv.: Delta

2011. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

igen sok ilyen lány van aki nagyon szép

én is sokszor gondolom azt hogy de jo lenne ahoz a lányhoz oda menni beszélgetni vele és akor a következő gondolatom hogy áá egy iylen szép lánynak biztos van pasija meg lerázna ez lehet nálad is a probléma

22f

2011. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 laci95874 válasza:
Lehet, hogy furcsán viselkedsz, és nem egyértelmű, hogy mit akarsz, lehet inkább te tűnsz olyannak, hogy csak barátkozni akarsz.
2011. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha valaki érdekel egyértelműen ki tudom mutatni az érdeklődésem. A pajzánsággal sincs probléma :D Játékos vagyok s csipkelődő. Egyszerűen mindent megadnék egy normális kapcsolatért de nem akarom már magam annyira megalázni hogy földön csússzak egy paliért. Olyan jó lenne ha valaki már értem jönne... :) De köszönöm a sok hasznos választ!
2011. jún. 12. 14:22
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia na akkor megvan a probléma ;) végre kibújt a zsák a szögből :D. ŐŐ... na most akkor komolyra váltva, szóval...ja igen, tehát az lehet a gond hogy neked, öhm valószínűleg észreveszik rajtad, hogy túlzottan görcsölsz a kapcsolatért.


Nem kell földön csúszva mászni egy pali után sem, legyen meg a méltóságod, csak ez a görcsös akarás ami "megbénít" téged, próbálj meg egy picit ugymond beletörődni mintha már lemondanál róla, tudom hogy nehéz...


hmm sajnos az életben át kell élni csalódásokat is, hogy értékelni tudjuk a valódi örömöket. :). Még én is várok egy ilyen lányra, akivel ki tudna alakulni valami. De nem kell akarni attól csak még roszabb lesz.


Fú hát nem tudom ilyenkor mit kéne írnom ,valószínűleg jól jönne valami lelkesítő szavak neked.

Én küldök neked egy :) és na valahogy majdcsak lesz, előtted áll az Élet. :D

Delta

2011. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!