Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély rá, hogy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy vele élem le az egész életem?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy 16 éves lány.

Szerelmes vagyok belé megőrülök érte és ez fordítva is igaz,

2 hónapja vagyunk együtt és 1 percet sem bírunk ki egymás nélkül :$

Most volt a szülinapja és vettem neki egy ezüst gyűrűt és mondtam neki,hogy a kövinek nagyobb jelentősége lesz :$$$

csak viccből mondtam,de én úgy érzem,hogy sokan nem becsülik meg a párjukat,nem ragaszkodnak hozzá eléggé,de én nem bírom ki nélküle.

Ilyen csak a mesékben van vagy van rá esély ?


2011. jún. 12. 22:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, te sem fogod majd akarni.
2011. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Már amúgy bocsi tényleg, hogy elszomorítalak, mi is 2 hónap után így voltunk, utána 11 hónap után vége lett.
2011. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

őőőő utolsónak.

Hát sajnálom :S

ééés volt egy olyan,hogy adó.. az egy f@sz XD már bocsi de ekkora hülyeséget..

és nem mi vagyunk a vonatosok :S

2011. jún. 12. 23:21
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon gyorsan meghalsz, akkor komoly esélyed van rá.

Amúgy meg szerintem max. 5%.

Egy olyan pár van az ismeretségemben, akik 19 éves átlagéletkorban ismerkedtek meg és most 20 év után is együtt vannak.


35/F

2011. jún. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
amúgy ezt nem 2 hónap után kell érezni.... majd pár év után..
2011. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire kedves kérdező, csak a szívedre! Én 17 voltam, mikor összejöttem a férjemmel(ő 18), most már 25 vagyok, több mint egy éve volt az esküvőnk, és bármelyik percben megszülethet a kislányunk! Ja és mi augusztusban jöttünk össze, és februárban kaptam tőle gyűrűt;) de igazán nagy jelentősége csak a következő gyűrűnek volt, 2009.május 9-én;)
2011. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot :)
2011. jún. 13. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!