Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy vele éljem le az életem?

Figyelt kérdés
1 éve és 4 honapja vagyok a barátommal,nagyon szeretjük egymást,élni nem tudunk egyás nélkül,de van néhany gond:...sajnos nem nagyon tudunk találkozni max 3szor 1 héten(a legjobb esetben)de legtöbbször csak 1szer vagy 2szer(vagy a suli miatt nem jön össze hogy találkozzunk,vagy a melo,vagy a pénz,de a legtöbbször a szüleim miatt.ismerik a szüleim és nagyon kedvelik...de azt mondják hogy a tanulásra koncentráljak)amugy nem 1 városba lakunk :(.még eléggé fiatalok vagyunk én 16 Ő 19 de nagy dolgokat tervezünk mivel nagyon nagyon szeretjük egymást. De azt mondják az igaz szerelem mindent kibir...
2009. nov. 30. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnélek megbántani, de abból, hogy valakivel heti 1-3-szor találkozol egyáltalán nem tudhatod azt eldönteni, hogy kibírnátok-e egymást minden nap napi 24 órában. Ez persze könnyen lehetséges, de szerintem korai ilyen határozottnak lenni.

És ha tényleg annyira szeretitek egymást akkor azt a heti 1-3 találkozást is kibírja a szerelmetek.

2009. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esély mindig van rá, sok a példa arra, hogy első szerelmek, ill. tini szerelemből egy egész életen át tartó kapcsolat lesz. Persze legalább ugyanennyi az esélye annak, hogy valamikor szétmentek. Ezt sosem lehet előre tudni, minden kapcsolat más és más. A ritka találkozás miatt ne aggódj, az évek során ha együtt maradtok sok minden változni fog. Mi két éve vagyunk együtt és sokáig mi is alig tudtunk találkozni, volt hogy három hétig nem láttam. Nehéz volt, de a viszont látás annál édesebb. Most pont olyan élethelyzetbe kerültünk, hogy szinte egész héten együtt vagyunk. De egyébként mi is más városban lakunk. Hidd el nem lesz mindig ilyen ritka a találkozás. Sok boldogságot kívánok nektek!


21/L

2009. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Fiatalok vagytok még, nem éltétek ki magatokat. Majd talán 10 év múlva, ha már tekeregtetek mindketten erre-arra, és újra összejöttök.
2009. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szurkolok nektek:-)! Lassan 5 éve vagyok együtt a párommal. 100 km választ(ott) el minket az első 4 évben...az együtt töltött időt ilyenkor nagyon kell értékelni (mint ahogy gondolom teszitek is:-)!El fog majd jönni egy idő, amikor már nem kell ilyeneken gondolkodnotok, mert együtt lesztek jóban-rosszban. Csak ki kell várni...ami az egészben a legrosszabb...Nekünk ez az idő 4 év után jött el, de megérte várni! Szurkolok nektek tényleg! 22/L
2009. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kossz a velemenyeket...de en mindenkepp harcolni fogok azert hgy mindig szeressuk egymast es egyutt eljuk le az eletunket:X
2009. nov. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!