Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellene? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt és teljesen tanácstalan vagyok. Olyan érzés, mintha 2 teljesen különböző énje lenne. Az egyik az, amelyikbe beleszerettem. Az aranyos, kedves, udvarias, aminek nem tudok ellenállni. A másikat viszont lehetetlen elviselni. Bunkó velem, bunkó másokkal, pici dolgok miatt felhúzza magát, káromkodik akár azért is, ha valaki nem úgy lép, ahogy ő akarja. Túlságosan korlátoz, nem szereti ha elmegyek ide-oda. Pedig nem disco-ba mennék, nem innék, cigiznék vagy ilyesmi, egyszerűen csak barátokkal lennék. A legrosszabb mégis a féltékenysége, amire mégcsak okot sem adtam.

Egyszer már próbáltam szakítani, de nem ment, könyörgött, hogy próbálkozzunk, ő megváltozik. Egy időre jobb is lett, de én ezt már nem bírom így. Viszont szakítani is képtelen vagyok, 2 év mégiscsak 2 év és a kedves énjét még mindig szeretem. Nagyon félek attól, hogy nem lennék képes kimondani, mert ő elővenné a kedves oldalát, könyörögne, én sírnék és megbeszélnénk, hogy rendbehozzuk. Aztán minden kezdődne elölről.

Ti mit tennétek? Szakítanátok?


16/L


(Hozzá kell tennem, hogy a családom és a barátaim szerint is szakítanom kellene, de ez nem olyan egyszerű.)


2011. jún. 14. 13:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is 9 évig húztam egy szakítást, pedig tudtam...

Most meg a barátnőm elutazott és ő mondta, hogy hová menjek hétvégén szórakozni. Így is lehet.

Tehát szakíts!

2011. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, tudom, hogy igazatok van...


És ezzel a könyörgés dologgal mit kezdjek? Nagyon nehéz lesz szakítani vele, ha ezt csinálja majd.

2011. jún. 14. 14:46
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mind ezt csinálják, mondj annyit, te már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, engedjen el, hogy boldog lehess, nem akarhatja azt hogy szenvedj.
2011. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Joy Turner ***** válasza:
100%
Szakíts! Feleslegesen pazarlod el az idődet. Ez a lány nem szeret téged.
2011. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Joy Turner ***** válasza:
100%
Vagyis srác.
2011. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy hiába könyörög, már eljátszotta máskor is, és mégse történt semmi változás. Ha pedig azzal jön, hogy megváltozik akkor mondd el neki, hogy úgy nincs értelme, ha változnia kell, mert majd talál olyan lányt, aki úgy szereti, ahogy van. Olyan kapcsolatban nem érdemes maradni, ahol meg kell változni a két félnek. Normális esetben a felek szépen összecsiszolódnak, de nincs szükség külön nagy változtatásra. Ezt mondd el szépen neki- Te nem szereted így, ahogy van, így nincs értelme együtt lenni.
2011. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát...max adj neki még1, végleges, utolsó esélyt. Értesd meg vele, hogy még1 "féltékenységi/bunkósági roham", és vége, ne legyél gyenge, és szakíts. Ha ekkor se változik, értelmetlen húzni a kapcsolatot...Persze, nem könnyű, és talán már most szakíthatnál, de mivel szeretitek egymást, egy 2. esély talán még nem árthat...
2011. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat :D

Próbálom megfogadni őket.

2011. jún. 16. 23:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Az ember változik, csak kérdés mennyi energiát fektet bele. Ha nem változtat ugyanazt a csávót fogja ki magának mégegyszer cska más csomagolásba, és ez csak egyre durvább lesz, mert egyre többet fogunk engedni...
2011. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!