Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom olyan sokat gonoszkodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom olyan sokat gonoszkodik velem, hogy már nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak viccel, de mindig kialakul egy harc, amit én nem akarok folytatni, de valahogy vissza kell vágnom, és én nem akarom lenyomni és nem is tudom. Mindig az lesz a vége, hogy elmagyarázom, hogy mostmár hagyja abba, mert idegesít és bánt, akkor ha épp olyan hagulata van, akkor megért, és megígéri, hogy nem teszi többet, de mindig újra és újra előjön. Már fárasztó. Úgy viselkedik, mint a testvérével. Pl. az agyi kapacitásomat becsmérli viccből, stb - hogy érthetőbb legyen.

Mit tegyek? Normális ez egyáltalán 24 éves korban? (én 20/L)


2011. jún. 14. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szeret téged és jobb, ha nem haláli komoly az életed hidd el, kell a móka is, de ha sok, akkor nincs mit tenni próbáld meg kibírni
2011. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"nincs mit tenni próbáld meg kibírni"

Ez jó volt:D

2011. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csavard meg a mellbimbóját
2011. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

áúúú...ez így olvasva is fájt :S

jó, kell a móka, de nem ennyi

én nem akarom bántani se szóval, de tettel, néha én is szoktam így beszóni, mókázásból, de egyáltalán nem ennyiszer és igyekszem úgy, hogy közben érezze, hogy szeretem

én meg úgy érzem magam, mint akit lebírkóztak és nem tudok szabadulni

2011. jún. 14. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Normális. Mi is rengeteget oltjuk egymást a barátommal (23 évesek vagyunk). És a baráti párok körében is ezt látom. Nagyrészt olyan dolgokkal, amikről tudjuk, hogy a másik nem veszi komolyan (pl pont azzal, hogy "de buta vagy", mert tudjuk mindketten, hogy ez nem így van). De gondold végig, mert ha te másmilyen párra vágysz, arról egyikőtök se tehet, viszont lépni csak te tudsz.
2011. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem normális. Nem baj az, ha vki viccelődik, ha a másikat nem zavarja. De téged zavar. Ez egy kapcsolatban szerintem nem normális.

Ülj le vele, és mondd meg neki, hogy számodra ez nem vicces. Fejezze be, különben nem bírod hosszú távon elviselni és kész. Egy kapcosolatnak nem a szenvedésről kell szólni.

2011. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

de épp ez az, hogy már nagyon sokszor "leültem vele" ha nem is szó szerint, de sokszor beszéltem erről komolyan vele, és mindig újrakezdi

ha mértéket tart, nem baj, csak vegye észre, hogy hol a határ

2011. jún. 14. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor két lehetőséged van:

Vagy elfogadod és eltűröd, mivel megváltoztatni úgy látszik, hogy nem lehet.

Vagy keresel olyat, aki nem cesztet és nem bánt.

2011. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szakítsál.Fiatal vagy ahhoz hogy egy rossz kapcsolatra pazarold az idődet.
2011. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

de nem rossz a kapcsolat, ezen kívül minden tökéletes

azt hiszem, várok, amíg kicsit kinövi

2011. jún. 14. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!