Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom olyan sokat gonoszkodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom olyan sokat gonoszkodik velem, hogy már nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak viccel, de mindig kialakul egy harc, amit én nem akarok folytatni, de valahogy vissza kell vágnom, és én nem akarom lenyomni és nem is tudom. Mindig az lesz a vége, hogy elmagyarázom, hogy mostmár hagyja abba, mert idegesít és bánt, akkor ha épp olyan hagulata van, akkor megért, és megígéri, hogy nem teszi többet, de mindig újra és újra előjön. Már fárasztó. Úgy viselkedik, mint a testvérével. Pl. az agyi kapacitásomat becsmérli viccből, stb - hogy érthetőbb legyen.

Mit tegyek? Normális ez egyáltalán 24 éves korban? (én 20/L)


2011. jún. 14. 18:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
jah, és megtehetném, hogy azt mondom, ha nem hagyja abba, akkor szakítok, de nem tennék ilyet és fenyegetőzni meg nem akarok
2011. jún. 14. 19:26
 12/12 anonim ***** válasza:

mennyi ideje vagytok együtt?

nálunk is hasonló volt a helyzet, sokszor kiborultam, azon is gondolkodtam, hogy szakítok, mert nagyon bántott, rosszul esett...

5 hónapja vagyunk együtt, úgy érzem, mostanra szoktunk össze, most már általában érezzük, mi fér bele, mennyire lehet b@sztatni a másikat, hogy ne vegye rossz néven és még tényleg vicces legyen.

mindenesetre tudom, hogy milyen is az, amiről beszélsz...

2011. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!