Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik ilyen szerelem?

Figyelt kérdés
a parom szerint jol elvagyunk, viszont szerintem nem jo a kapcsolatunk hisz semmit sem beszelunk meg ha kettonkre terek ki akkor vagy nem valaszol vagy tereli a temat..tudom h szeret en is szeretem ot viszont ugy erzem h megsem boldog, vagyis en nem vagyok az..van egy kislanyom 3eves es azt allitja szereti ot de megsem akar vele tobb idot tolteni..hetvegente vagyok egyutt vele de akkor a kislanyom az edesapjanal van es csak kb 2havonta hajlando vele eltolteni egy hetet..mit tegyek nagyon tanacstalan vagyok szeretem ot nagyon es nekem fontos h a gyerekemmel egyutt fogadjon el,fogadja el h gyerekem van..
2011. jún. 14. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Florence Littauer: A szeret 5 nyelve

Könyv, nem hosszú, könyvtárban ráakadsz, kiveszed, elolvasod. Amolyan manuális használati utasítás egymáshoz.

2011. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontos, hogy ne csak téged, de a kislányt is elfogadja. Ha kellesz neki, akkor kelljen a gyerek is. Hosszabb távon hogyan működne a dolog, ha nem hajlandó a kislányoddal lenni? :/ szerintem ez nem működhet így.
2011. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen szerelem, bár szokták bizonyos jelzővel kiegészíteni.egyoldalú , így hangzik..
2011. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő elvan veled, te pedig szereted. Ha úgy érzed, nem fogadja el a gyermeket, nem is fogja később sem, nincs mit tenni.

Ha szereted a szülőt, szereted a szülöttét is.

2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!