Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas dolog lenne törölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas dolog lenne törölni iwiw-ről?

Figyelt kérdés

Hogy én is szánalmas vagyok, azt nem kell mondani, tudom anélkül is:(. Fél éve szakított velem, és még mindig hullanak a könnyeim utána időnként. Időnként nagyon tud hiányozni. Már nem beszélek vele, így jobban megy (??) a felejtés.


Viszont iwiw-en mindig látom az új képeit, meg a híreket róla, ami nem túl jó.


Időnként muszáj vagyok belépni, ha fontos üzenetem jön...


23 l


2011. jún. 14. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én töröltem mindenhonnan, pont mert szerelmes vagyok belé, nem akarok a "barátja" maradni, mint más exek. meg is mondtam neki. És azokat is töröltem, akiken keresztül bármit láthatnék róla. Fontosabb, hogy ne szenvedjek, mint hogy ki mit gondol. Nem vagy szánalmas.

Most hogy vagy?

2012. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
iwiw😆
2020. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!