Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a bunkóknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a bunkóknak kedvez az élet?

Figyelt kérdés

az exem otthagyott 1 rusnya csajért, aki gazdag.

nagyon szerettem, ő egy sms-ben kidobott. közölte, engem nem lehet szeretni, csak 1 vmire kellettem neki, de azért találkozzunk, mint barátok.

Többször találkoztunk, ő addig-addig ejtett el hasonló megjegyzéseket, míg nem bőgtem, ezt élvezte.

végül elegem lett, és letiltottam mindenhonnan.

mindez nem elég: a rusnya csaj utána állandóan beszólt, cs.sztetett, megrágalmazott mindenfélével, és hazug pletykákat terjesztett rólam.

ez 2 éve volt. azóta is szeretem az exem, pedig szemét volt. már nem tartom vele a kapcsolatot, de tudom, h boldogok, és még mindig együtt vannak.

miért ilyen az élet, miért a normálisakkal szúr ki? úgy elfelejteném őt, de nem megy.

hol fair, h ő mindig boldog lesz azzal a kacsaszájúval, amikor másokkal meg ennyire bunkó, és nem ezt érdemelné ? :@

20/L


2011. jún. 16. 03:19
 1/5 Vree ***** válasza:
48%
Neked pl. nem kedvezett.
2011. jún. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A múltból tanulunk a jövőt megéljük.
2011. jún. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az nem igaz! mert én egy hülye fa.sz vagyok, és valahogy nem sikerül semi.pl19 évesen majdnem ipotens lettem,ribancok.at fogok ki,szar melóm van,stb.....
2011. jún. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 B.angel ***** válasza:
De ... neked se kedvezett és egy rohadt bunkó p*csa vagy! :):) Kacsaszájú, meg rusnya? :) Nane..
2011. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor itt sirdogálsz, akkor gondolj arra is, hogy mégis egy ilyen paraszt gyökér buknóval voltál egész eddig...és a aki meg nem ilyen, azt meg észre sem vetted. Szóval igen: valóban mindig a bunkóknak kedvez az élet! Te vagy erre a legjobb bizonyíték: neked is csak egy bunkó kellett!
2011. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!