Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Nem akarom elveszíteni. (hosszú)?

Figyelt kérdés

Annyi a történet, hogy áprilisban megismertedtem a neten egy lánnyal. Nagyon jól elbeszélgettünk, napi 5-7 órákat csevegtünk és másfél hónap múlva úgy éreztük, hogy ez már több mint barátság. Nagyon bizonytalan volt, mert az exe eléggé megalázta régebben és nem mert bízni bennem, hogy én nem vagyok olyan mint ő, meg a többi fiú aki csak kihazsnálná. Nagyon türelmes voltam vele, nem veszekedtünk, ha épp nyűgös volt meg ilyenek, figyeltem rá, elfogadtam a hibáit, ahogy Ő is az enyéimet, elvégre senki sem tökéletes. Aztán eljött a találkozás napja, ami csodálatos volt. Végre átölelhettem, megcsókolhattam, simogathattam, foghattam a kezét, ott volt. Aztán elment, és úgy volt, hogy hamarosan találkozunk megint. Ő jelenleg külföldön él, de ősszel költözik ebbe a városba suli miatt, tehát már nagyon vártuk, hogy jöjjön a szeptember. Én valamiért ezek után nem törődtem annyit vele így neten. Ne kérdezzétek miért, egyszerűen csak vártam az őszt és gondoltam elvagyunk így. Jött egy időszak mikor nem tudtam, mit érzek iránta. Szeretet vagy szerelem? És egyszer így gondoltam, egyszer úgy. Ő mondta, hogy neki ez így nem jó, mert több törődést igényel meg foglalkozzak többet vele. Nem mondtam neki annyiszor, hogy szeretem meg ilyenek, elismerem. Még ezek után is ugyan így maradtam, annyira csak azon járt az eszem milyen jó lesz ősszel. Egyszerűen elhanyagoltam, nem tagadom. Bevallottuk egymásnak, hogy mindketten bizonytalanok vagyunk az érzéseinkkel kapcsoaltban. Aztán már picit kevesebbet beszéltünk, de nekem nagyon hiányzott. Beláttam, hogy nagyon hülye voltam, hogy elhanyagoltam, nem is értem mi ütött belém, és azon voltam, hogy kijavítsam ezt a hibát. Folyton rá gondoltam, állandóan felidéztem a hangját, a szemeit, egyszer majdnem elütött egy autó mert annyira el voltam ragadtatva az ilyen gondolatoktól. Elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé és nagyon sajnálom, hogy elrontottam. Már rájöttem, hogy mit érzek. Hibáztam, de ki szeretném javítani. Ő mondta, hogy inkább csak barátilag szeret, és nem haragszik rám, inkább csak maga miatt nem akar barátot, mert úgy érzi nincs kész erre. Sajnos ezt nem tudtuk rendesen megbeszélni, és most pár nap múlva írt egy üzenetet, hogy szerinte nem kéne többet beszélnünk, mert szerinte ez nem fair velem szemben (hogy nem azt érzi mint én), nem akar később sem összejönni velem, de nem miattam hanem maga miatt. Nem akar párkapcsolatot mert úgy érzi nem illünk össze. És köszöni a sok beszélgetést meg azt a csodálatos napot, de úgy érzi így lesz a legjobb.


Én ettől úgy éreztem megőrülök. Nagyon hiányzik már most, és nem bírom ki nélküle. Ha nem akar párkapcsolatot velem, akkor megértem és elfogadom, de attól még nem akarom elveszíteni. Én szeretem Őt úgy is, mint barátot és nagyon fontos számomra.


Mindketten 20 évesek vagyunk.


2011. aug. 16. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Nem fogod tudni barátként kezelni. Valószínűleg mély sebeket kapott az előző kapcsolatában. Ha szerencséd van, hamarosan felépül, és talán megkeres.
2011. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Elmondta a szokásos lekoptató szövegeket, amit akkor mondanak a nők ha 0 esélyed van, de nem akarnak megbántani mert lelki szemetásládának/barátnak jó voltál. Ez az úgy is mint barátot téma meg nem járható út, előbb utóbb kínos lesz neki is, te meg feleslegesen túráztatod magad tovább, és nem hogy nem bírsz továbblépni, találni olyat aki viszont szeret, hanem még jobban belelovalhatod magad, tök feleslegesen. Ez csak úgy enyhül ha megpróbálsz egyáltalán nem találkozni vele, esetleg ha mégis rá gondolsz kitalálni/felnagyítani a hibáit, és egy idő után le fog csillapodni a dolog.
2011. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajna én is úgy gondolom, mint az előző. Felejtsd el!
2011. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kölcsönös bizonytalanság, libikóka, mégis mit vártál?
2011. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem ertek egyet a masodik valaszoloval, nem biztos, hogy le akarta koptatni. Ahogy olvastam a kerdesed, kirazott a hideg, mert ugyanebben a szituacioban voltam en is ( en lany vagyok) ..Mi meg talalkozni sem mertunk, csupan telefonon kerestuk egymast, es tisztaban voltunk azzal, hogy az, ami kettonk kozt van tobb mint lehetetlen. Ugyanugy viselkedett o is, mint Te- ' hanyagolt' , csokkentette a beszelgeteseink szamat pl, ugyanugy feltette maganak is a kerdest - ezt be is vallotta- hogy nem tudja, mit erez pontosan , ( pedig dehogynem.... )Ez persze engem is osszezavart, mert nem igazan tudtam hova tenni a gondolatait, erzeseit . Igy par nappal ezelott en is kuldtem egy mailt amelyben megkertem,ne keressuk egymast tobbet.

Tudom, nem segitettem neked a valaszommal, de Te rengeteget a kerdeseddel nekem :) Szinte minden kerdesemre megtalaltam a valaszt az en tortenetemmel kapcsolatban, amire jelenleg kivancsi voltam.

2011. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt vártam, hogy átgondoljuk, kiderül, hogy ki mit érez és lesz ahogy lesz. Élőben annyira jó volt minden, nem értem miért mondja, hogy nem illünk össze.


Eleinte meg sem fordult a fejünkben, hogy több is lehetne, csak azért beszélgettünk mert szimpatikus volt a másik és nagyon jókat beszélgettünk. Tehát nem ilyen tipikus ismertség, hogy párkapcsolati szándékkal pár hét alatt összejövünk és akkor nosza, hanem nekem egyszerűen emberileg is fontos, és úgy gondoltam én is neki.

2011. aug. 16. 15:04
 7/11 anonim válasza:

"nem illünk össze. " = nem gondol rád férfiként, igen, lehet, hogy jó barátnak tart, de nem fog veled se lefeküdni, se járni.


Mert ez baromság, ha valaki testileg/lelkileg bejön, azt ívben le**od hogy összeilletek-e vagy sem. Sőt ha barátként annyira nem jönnél be neki, viszont vonzónak találna nagyon mint pasit, (nem ált. hanem a saját maga számára) akkor sem mondaná ezt.

2011. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

15:12


Pedig állítása szerint (ezt régebben mondta) senki sem izgatta annyira fel, mint én. Mikor találkoztunk akkor is "huncutkodtunk" egy kicsit, és igen is fel volt izgulva, és én is tőle. Persze, lehet, hogy nem akart megbántani és azért mondta... már nem tudom mit higyjek, olyan naivnak érzem magam.

2011. aug. 16. 15:26
 9/11 anonim ***** válasza:
ez a női standard lekoptató szöveg nekem is már elmondák párszor:D szerintem is hadjad, 1 nő nem ér ennyit
2011. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező. Napi 5-7 órákat beszélni nem reális dolog, ezt nem lehetett volna fenntartani mindennapi teendők mellett. De hogy sokszor egyáltalán nem beszéltél vele, azt elrontottad!


Ebből nekem az érződik, Te inkább egy álomképért rajongtál, aki beleképzeltél valakibe, akivel mindössze egyszer találkoztál. Szerintem neked inkább az érzés esett jól, hogy lehet valami, nem a hús-vér személy. Különben nem hanyagoltad volna el.


Plusz, ne beszélj senkivel összeillésről addig, míg személyesen nem ismered alaposan. Egy találkozó után fogalmad sem lehet, hozzád való-e a másik. Csak arról, hogy akarod-e még látni.


Tehát van egy ismeretlen lány, aki megmondta, hogy semmit nem akar Tőled.


Sajnos csak azt lehet mondani: ne fuss a busz után, ami nem is akar felvenni, szállj fel a következőre.

2011. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!