Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom "rendszertelensége"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "rendszertelensége" hosszútávon jelenthet gondot a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már most apróságokban megmutatkozik, hogy ezen a téren elég eltérőek vagyunk. Pl.: én szeretem, ha mindig ugyanazon az oldalamon megy, ő meg össze-vissza csinál mindent. Én előre meg szoktam tervezni a dolgaimat, ő NAGYON spontán:D Akkor eszik/fürdik, mikor kedve tartja, sokszor az éjszaka közepén jön rá az ehetnék, és még sok más... Hosszú távra tervezünk, és nem tudom, hogy mennyire "nevelhető" ezen a téren, vagy nekem kéne engedni a rendszerből?
2011. jún. 17. 16:22
 1/10 Darcy01 ***** válasza:
Mindenképpen szükségesek a kompromisszumok egy kapcsolatban. Üljetek le beszélgetni, mondjátok el egymásnak, hogy mi zavar titeket a másikban és próbáljatok közös nevezőre jutni az apró dolgokban is.
2011. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rendszeresen élek, mindent aszerint csinálok, még nem élünk együtt, de mikor nálam van párom tudja hogy mi az én rendem és szó nélkül követi. Amikor nála vagyunk az én rendem teljesen kihal, mivel nagyon máshoz szoktunk hozzá, de oda meg én alkalmazkodom. Nem hinném, hogy ebből később baj lenne, ha majd együtt élünk nem az én, nem az ő, hanem a közös szokásaink fognak dominálni, amit együtt alakítunk ki. Mindketten készek vagyunk a kompromisszumra, így nem hinném, hogy ebből probléma lehet. Lehet hogy nálatok is megoldódik, ha majd közös életetek lesz, addig meg nem mindegy?
2011. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek jót fog tenni a kapcsolat, amit írsz, abból nekem mindketten elég végletesnek tűntök, egyformán kellene közelítenetek az arany közép felé. Az is "beteg" dolog, hogy nem mindegy neked, hogy melyik oldaladon megy valaki, de a spontaneitásnak is vannak határai (pl. a többi ember igényeihez való alkalmazkodás).
2011. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A beteges rendszer is rossz, és a nemtörődömség is. Vagy összecsiszolódtok idővel, vagy nem, de elvileg az elfogadás lenne a legfontosabb. Két ilyen eltérő személyiségnél ez nem teljesülhet, így vagy enged az egyik, vagy sokat fogtok veszekedni.
2011. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is-is. Mármint engedned is kell, és egyes dolgokhoz tartani magad. Pl. az hogy te megtervezed a dolgaid , ő meg spontán nem olyan nagy jellemhiba, sőt lehet hogy tanulhatsz is tőle.

Ha elmondod, hogy miért a bal oldaladon kellene mennie (gondolom ehhez ragaszkodsz), akkor megértené, hogy a kv-at kísérik jobb oldalon csak.

Éjszaka közepén meg ne egyen- ha lehet-, mertha most még sovány is, hamar megemberesedik! :)

Szóval egy jó kapcsolat tulképp egy nagy kompromisszumkötés.

2011. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Akkor eszik/fürdik, mikor kedve tartja, sokszor az éjszaka közepén jön rá az ehetnék"


én is ilyen vagyok, ezek szerint ezen változtatnom kéne? elnézést h nem tudok hasznos választ adni, de ez szöget ütött a fejemben...

2011. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy leírtam a bal oldali példámat, -de nagyon sokan nem tudják, hogy miért illik a férfinak bal oldalon mennie. Ez egy nagyon régi szokás, de még mindig ismeretes.
2011. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
angol sznob vagy?
2011. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is midnig terveze, a barátom meg ahogy egyik úgy puffan. két éve vagyunk együtt, és még sokáig így is lesz, nagyon szeretjük egymást, nem akarjuk megváltoztatni egymást, elfogadjuk és néha kiröhögjük a másik hülyeségét.
2011. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hehe, én a bal oldalon a k*rva megy verziót még nem hallottam, azt viszont igen, hogy azért "kell" (sok ideje van annak, aki erre is tud figyelni, irigylem!) a bal oldalon menni, hogy a szív felőli oldalán legyél a lánynak...
2011. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!