Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működött már valakinek hosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működött már valakinek hosszútávon?

Figyelt kérdés
A barátommal 1,5éve együtt vagyunk,és a következő tanévtől kezdve egy másik városban fog tanulni.Nem tudom,hogy kibírunk-e egymás nélkül éveket úgy,hogy csak hétvégén,és szünetekben találkozunk....Van értelme a távkapcsolatnak?
2011. jún. 28. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem több találkozás nem is kell:D

Így tudtok hétköznap tanulni miegymás, hétvégente meg együtt vagytok, így hamar nem unjátok meg egymást.

2011. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van! Legalább nem untok rá egymásra 3-4 hónap után, nem ééltek egymás szájában. Sőt, új lendületet adhat a kapcsolatnak, ha szinte csak hetente találkozok, így mindkettőtökben meg marad a folyamatos vágyódás a másik iránt.
2011. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sok a tanulnivalónk mi is csak hétvégén és szünetekben találkozunk. Azért ez nem annyira kibírhatatlan.
2011. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kapcsolattól és a személytől függ. Mindenki mást igényel és vár el egy kapcsolattól. Szerintem nem is a távolsággal van baj, meg, hogy hétvégente találkoztok, hanem azzal, hogy mindketten új embereket fogtok megismerni és sajnos sokszor sorsszerű, hogy az ilyen gimiben kezdődő kapcsolatok az egyetem miatti új emberek és új élmények miatt véget érnek. Nem elkeseríteni akarlak, de nagyon ügyesen kell ilyenkor ápolni a kapcsolatot, vagy segíthet még az is, hogy a suliban szerzett barátokkal kölcsönösen összehaverkodtok.


sok sikert és szerencsét mindehhez! :)

2011. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!