Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hosszútávon lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hosszútávon lennétek együtt Asperger-szindrómás fiúval?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek tapasztalata is van már ezzel kapcsolatban?
2011. júl. 3. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm ez egy nagyon nehéz kérdés... Vajon egy Asperger-szindrómás fiú képes lenne-e hosszútávú, tartós kapcsolatra? Talán egy szintén Aspergeres lánnyal vagy olyannal akinek hasonló az érdeklődése.

Az autizmus nagyon komplex állapot még akkor is,ha a legjobb formában az Asperger szindrómában van jelen.

2011. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én húgom aspergeres, szóval valamennyire van rálátásom a dolgokra. Szerintem simán tudnál járni vele, de sokkal több türelemre lesz szükséged. Hiányzik belőlük az empátia, és ez nehéz lesz néha, de ettől függetlenül még teljes értékű, szerethető emberek..
2011. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a kérdésedből nem derült ki egyértelműen, hogy neked van-e Asperger-szindrómád vagy lányként ebben szenvedő fiúval szeretnél kapcsolatot.
2011. okt. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Tapasztalatom szerint az Asperger-szindrómás fiúknál jobban senki se tud szeretni!:) Művész lelkek, de ha valakit befogadnak a szívükbe, azt meg is tartják, és szeretik!

A bátyám Asperger-szindrómás, de a legjobb ember, akit valaha ismertem.Kiskoromban ő volt szinte az egyetlen, aki mindig mellettem állt, fogalalkozott velem.:)A mostani barátnője is így gondolja!Nagyon gondoskodó természet

2013. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a barátnője normális

*utolsó*

2013. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: igazad van, ez így van!
2014. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!