Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 pasim van! Ez hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 pasim van! Ez hosszútávon működhet?

Figyelt kérdés

Érdekes történetem van.

Tavaly februárban költöztem össze két sráccal albérletbe, teljesen jól kijövünk, minden simán alakult, mondhatni nagyon jól. Pár hónapja már együtt éltünk, mikor letöltöttünk valami béna filmet, hogy megnézzük együtt, és röhögünk rajta, közben ittunk, szerintem nem is keveset, tehát az alaphangulat már megvolt. Végülis nem rémlik hogyan, de az esti mozizás egy hatalmas 3-as szexbe csapott át. Másnap baromi kínosan éreztem magam, szerintem ők is vagy nem tudom, kerültük a témát, nem beszéltünk róla. Legalábbis én velük nem, ők nem tudom megvitatták e egymás közt.

Eltelt körülbelül két hét, aztán az egyik dumálgatós esténken az egyik srác újra próbálkozott és megint így egymás karjaiban kötöttünk ki 3-an.

Aztán ezek így rendszeressé váltak, végül már nem is furcsálltuk, hogy mi 3-an vagyunk. Barátainknak, ismerőseinknek erről nem szóltunk, de azóta valahogy mi így járunk, vagy nem is tudom mi erre a jó szó. Én mindkét srácot megszerettem, tényleg! Egyformán mindkettőt, nem tudnék közülük választani, én így érzem jól magam, hogy nekem két pasim van. Barátnőim furcsállják, hogy nem szoktam pasizni, meg nem randizok senkivel, dehát ezt így mégse mesélhetem el nekik, hogy hát én két sráccal járok...

Volt már valakivel valaha hasonló? Ez hosszútávon is működhetne? Mert nekem nagyon tetszik ez, de nem tudom mennyire életképes...

20L


2011. aug. 3. 00:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Van rajtad 2 örömnyílás is nem? Akkor miért ne mehetne? Sőt, ha szerzel egy harmadikat akkor mehet a szádba is a játék.
2011. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Mitnézel válasza:
78%
persze!!!de azért most már kérd el a tarifádat
2011. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Az esküvő kissé necces, de alapjáraton nem gond.


Egyébként a szex nem tesz egy embert se a pasiddá.

2011. aug. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

ez tökjó lehet :D

de vigyázz, lehet az egyik jobban megszeret és összevesznek rajtad vagy valami

amúgy nyilván nagyon hosszú távon nem működhet de szerintem hónapokig max 1 évig simán

17/L

2011. aug. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Két srácot egyszerre ismerted meg, akkor valószínű csak kihasználnak mint. Szerintem csak egy friss hús vagy számukra, ami jó önértékelést ad maguknak. Próbálj választani, és felfüggeszteni ezt, bár könnyű ezt mondani gondolom.
2011. aug. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
dejómár, valakinek egy sincs, neked meg rögtön 2 is ... :S
2011. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%
De szánalmas ribanc vagy kérdezö :D Még hogy két pasid van... röhej.
2011. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy csak szextől nem lesz valaki a pasim, egyszer megkérdeztem tőlük, hogy most mi mit is csinálunk tulajdonképpen, akkor mondta az egyik srác röhögve, hogy hát mi hárman járunk! Meg mindkettő szerelmet vallott mikor csak ketten voltunk, szeretgetnek, ölelkezünk, szóval ugyanaz, mint rendes pároknál, csak 3-an... Tudom hogy tök furán hangzik, én se gondoltam, hogy velem ilyen valaha megtörténik, de most mégis.

A kihasználás meg... szerintem hármunk közül nekem a legjobb! :D

2011. aug. 3. 00:54
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a két pasiban van egy kis ferde hajlam...vagy ők nem csinálnak egymással semmit?
2011. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem elolvastam el a kérdésed, de a válaszom: soha! Ha nem tudnak egymásról akkor az egyik simán rájöhet, hogy nem csak ő van és akkor szilvás bukta. Ha tudnak erről a 3-mas játékról akkor is vége lesz:) Kedves kérdező véged van mint egy nyúlnak akár hogy is forogsz az ágyban:)
2011. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!