Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom holnap el akar vinni motorral kirándulni, de én nem akarok beülni mögé, viszont így megsértődik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt mondja, hogy nem vagyok spontán, semminek nem örülök..pedig ez nem igaz, de olyan gáznak érzem beülni mögé..hogyan mondjam meg neki finoman hogy nem szeretnék motorozni?
2011. jún. 18. 16:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%

Te egy kis nyafka pitsa vagy. Ennyi.

"hülyén áll" - ha te veszed fel, akkor persze hogy hülyén áll, amúgy meg úgy sem látszik hogy ki van benne..

Ha nem akarsz motorozni, akkor most térdelj le..

XD

2011. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Jó hát érthető, hogy ha nem rózsaszín hello kitty-s a sisak akkor nem veszed fel, de talán ezegyszer szemet húnyhatnál. Ha viszont egyszerűen félsz, akkor mondd meg neki.
2011. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
jaj nem érdekel hogy milyen a sisak.. kinosnak érzem, még nem ültem motoron mögötte soha.
2011. jún. 18. 17:13
 24/27 anonim ***** válasza:
eddig meg még azt mondtad, a sisak zavar. akkor ne hazudozzál itt összevissza, mit kavarsz? mondd meg mi bajod aztán kész-.-" ha félsz, akkor azt mondd neki. én pl autóban félek.
2011. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ha azt látja, hogy nem szereted azt csinálni vele, ami neki a szenvedélye, és gyakorlatilag egy életstílus, akk valszeg el fognak válni az útjaitok. az én barátom pont azt szereti bennem, h sosem féltem mögötte, és h szeretek száguldozni vele. nyáron meg is tanít motorozni:D
2011. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
végül rávett és elmentem vele, nagyon jó volt!:)
2011. jún. 19. 12:03
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Hazudsz! Aztmondtad hogy este akar menni!
2011. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!