Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom holnap el akar vinni motorral kirándulni, de én nem akarok beülni mögé, viszont így megsértődik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt mondja, hogy nem vagyok spontán, semminek nem örülök..pedig ez nem igaz, de olyan gáznak érzem beülni mögé..hogyan mondjam meg neki finoman hogy nem szeretnék motorozni?
2011. jún. 18. 16:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
az a sisak is olyan idiotán áll rajtam, utálom ezeket
2011. jún. 18. 16:49
 12/27 anonim ***** válasza:
39%
idióta vagy:D kis elkényeztetett hülye liba, ha azért nem akarsz menni, mert hülyén áll a sisak, meg kellemetlen mögé beülni... pf. minek neked pasi? remélem hamar dob.
2011. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Honnan tudod hogy milyen érzés, ha még nem is csináltad? Én nagyon örülnék ha elvinnének motorral. :) Bár valószínűleg nyavalyognék, hogy én vezethessek, de örülnék. Egy motoron ülő akárkinek mért állna rosszul a sisak? minden motoroson van! Nem értelek...
2011. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
mindent bevállaltam eddig, snowboardoztam vele ugy h semmit nem tudtam, wakeboardozni is elvitt, csak égtem hogy fel se tudok állni..
2011. jún. 18. 16:54
 15/27 anonim ***** válasza:
mennyire gyerekek vagytok...ha egyikőtök nem szeretne valamit csinálni,máris megsértődik a másik? XD
2011. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Sajnos a válaszaid alapján kedves kérdező az utolsó hozzászólóval kell egyetértenem. Pont ezt mondta az a pasi akivel most randizom.

''-fel mernél ülni mögém?

-hát persze mikor megyünk? :)

-jaj de jó a legtöbb csaj csak nyávog, hogy jaj motor jaj hülyén áll a sisak, jaj félek...''



Úgy látom igazat mondott

2011. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Holnap állítólag nagyon sz@r idő lesz viharos széllel!


Hivatkozz erre! XD

2011. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 napietus ***** válasza:
szerintem egyszerűen mondd meg, hogy nem szeretnél menni. ennyi az egész :)
2011. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
van egy fiubarátom, mögé felülök bármikor, de ő gyorsan is megy, minden évben van egy nagyobb balesete és este akar menni.. a sisak a másik, ami tényleg hülyén áll :D
2011. jún. 18. 17:00
 20/27 anonim ***** válasza:
snowboardozni simán elmész, motorra meg nem akarsz felülni??? Még mindig nem bírlak megérteni...
2011. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!