Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5éves kapcsolat után arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nono1991 kérdése:

5éves kapcsolat után arra menetem haza hogy minden előzmény nélkül elment minden cuccával a párom, azóta sem tudom miért. Reggel még minden rendben volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem tudom mit tettem minden flottul ment. de még ha tettem is volna sem kell eg emberrel igy bánni szerintem
2011. jún. 19. 20:23
 12/16 anonim ***** válasza:
menj szépen el az odújukba, anyucit kérd meg, hogy most ne pofázzon a dolgokba, kisfiút kihívod, kap két pofont, kiabálsz vele egyet, hogy mekkora féreg, majd ott hagyod, hadd ápolgassa a mama. és örülj, hogy megszabadultál egy ekkora alattomos féregtől, aki minden szó nélkül lelép, mert nincs benne annyi férfiasság, hogy eléd álljon és azt mondja, nem akar már veled lenni. jobb, hogy most lépett le, mintha 3 gyerekkel később...:) és szerintem nyugodtan beköpheted a munkahelyi dolgát is. megérdemli.
2011. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22.04 Te tudod mindkettö fél érveit, hogy igy itélkezel? szereted ha spicliskednek. Te nagyon jellemtelen vagy
2011. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valami pedig biztosan történt. Szerintem a bosszú semmin se segít. Hagyd békén pár napig, aztán próbáld megkérdezni, hogy mi történt. Biztosan van oka, hogy így döntött. 22/N
2011. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

22:37

hm-hm, valami biztos történt. erre az a megoldás, hogy minden szó nélkül lelépek. én vagyok a jellemtelen?:)

jó, a bosszúállás tényleg nem megoldás, igaz, de megbeszélni meg kell.

2011. jún. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát ha tettem is valamit biztos nem olyan dolog volt ami egy hirtelen dolog. mert nem volt utóbbi időben veszekedés. de anyuci kedvenc kisfiát a szülők nem akarták engedni mert ő csicskázott otthon a szülőknek. én inkább arra gondolok hogy anyuci apucinak hiányzott a szolga és hazacsábitották. szerintem. igen megtenném hog beköpöm, de nem merem mert akkor tudni fogják hogy én voltam és alkesz apucival agyon leszek veretve
2011. jún. 20. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!