Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két nőt egyszerre szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nőt egyszerre szeretni? Lehet ilyen? Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetben vagyok!A párommal már 4 éve vagyunk együtt,de én úgy érzem már nem szeret eléggé és már én sem vagyok benne teljessen biztos hogy akarom e,én szeretem még őt,de nem nagyon kapok viszonzást!

A helyzet az hogy megismerkedtem egy lánnyal egyenlőre csak barátilag,de kezdek rájönni hogy ő többet jelent nekem annál mint barát és úgy érzem hogy kezdek bele szeretni,semmi nem volt még köztünk csak beszélgetés.

Ez most lehet hogy hülyén fog kijönni,de még a páromat is szeretem,de viszont nála nem érem azt hogy hosszu távon többet kaphatnék,mert nem tervez előre ő nagyon!

Azt is tudom ha a lány közeledne vagy én,akkor biztos lenne valami.

A lényeg az hogy mit lehet ilyen helyzetben csinálni mérlegelésen kivül?Vagy ti válaszolók mit tennétek ilyen helyzetben?Ettől a lánytól a 3 hét alatt több figyelmet és kedvességet kaptam mint a páromtól 4 év alatt sem!

De ugyanakkor a régi szép emlékek be be villanak ami megnehezitti a döntésemet!Nem tudom mit tegyek mert nem voltam ilyen helyzetben!


2011. jún. 19. 22:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt az idézetet akartam írni:)

És ahogyan látom, a legtöbb válaszadó a 2.at választotta és bejött neki.Neked is bejöhet.Sok szerencsét!

2011. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne felejtsd el hogy az ismerkedési szakaszban minden szép és jó általában, mert jó benyomást szeretnénk tenni a másikra. Tehát alaposan mérlegelj, mert minden hosszú kapcsolatban jön valaki izgi, kedvesebb, szebb, stb, még ha össze is jössz ezzel a lánnyal, ugyanilyen helyzetben lehetsz megint később. Tehát ne azért szakíts, mert jött egy új, hanem azért, mert nem akarsz már a jelenlegivel lenni.
2011. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem akartam szakítani mert úgy ahogy meg vagyunk,de egyszerűen nem fejlődik a kapcsolatunk csak egy helyben toporzékolás az egész,de úgy el vagyunk csak álló víz az a helyzet!

De ez a lány most bekavart és vele úgy érzem lehetne tervezni és a személyiségünk is közelebb áll egymáshoz és az életcéljaink is megegyeznek.

Én szerintem véletlenek nincsenek,ez a lány sem véletlenül került be a képbe.

2011. jún. 19. 22:46
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem lehet két nőt (vagy férfit, első válaszolónak) szeretni egyszerre. Vagy egyiket, vagy másikat, vagy egyiket sem.

De ne azt nézd, mi volt szép, hanem azt, hogy most mi szép. Ha nincs ilyen...

2011. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani, hogy az újdonság varázsa mindig becsapja az embert. A szerelem és a bizsergés úgy is el fog múlni idővel, és akkor talán semmivel sem lesz jobb a helyzet, mint a mostani barátnőddel.

Ilyenkor át kell gondolni, hogy érdemes e kockáztatni, vagy sem. Mindenesetre ne csapd be egyiket sem!

2011. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

22:23:

Pont ez az idézet jutott eszembe.

szerintem válaszd az újat.

2011. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Azt írtad,hogy nem kaptál a párodtól elég figyelmet akkor miért vagy vele együtt.

Ez az egyik a másik pedig, hogy minden szerelem kihűl egyszer. Ezt ne úgy értsd, hogy elmúlik, de egy kapcsolatot sem kísér végig az a rózsaszín köd. Gondold át kivel járnál jobban érzelmileg és dönts.

2011. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

De a mostani barátnődet se verd át mondd meg neki őszintén mi a szitu.


előző vagyok.

2011. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%

:) Én mar 1,5 évesen is tudtam, hogy nem csak egy fiu tetszik, hanem több. Ez van. Az ember nem monogám.

Nekem minel regebbi valami, annal értékesebb. De volt, hogy bántott és elárult egy kedves, s közben létesült egy ujabb vonzalom. Egyszeruen tisztaban kell lennie minden resztvevonek az erzeseimmel, ennyi. Én is tisztaban vagyok az övékkel, és minden exük iránti jelenlegi vágyukkal, sérelmükkel, tervükkel. Utána szabadon donthetnek, hogy ez megfelel-e nekik, maradni akarnak, vagy menni. Mindenki saját érzései szerint kell hogy éljen, nem mások vélt elvárásai szerint, mert kulonben nem lesz boldog. (35/L)

2011. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!