Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két nőt egyszerre szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nőt egyszerre szeretni? Lehet ilyen? Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetben vagyok!A párommal már 4 éve vagyunk együtt,de én úgy érzem már nem szeret eléggé és már én sem vagyok benne teljessen biztos hogy akarom e,én szeretem még őt,de nem nagyon kapok viszonzást!

A helyzet az hogy megismerkedtem egy lánnyal egyenlőre csak barátilag,de kezdek rájönni hogy ő többet jelent nekem annál mint barát és úgy érzem hogy kezdek bele szeretni,semmi nem volt még köztünk csak beszélgetés.

Ez most lehet hogy hülyén fog kijönni,de még a páromat is szeretem,de viszont nála nem érem azt hogy hosszu távon többet kaphatnék,mert nem tervez előre ő nagyon!

Azt is tudom ha a lány közeledne vagy én,akkor biztos lenne valami.

A lényeg az hogy mit lehet ilyen helyzetben csinálni mérlegelésen kivül?Vagy ti válaszolók mit tennétek ilyen helyzetben?Ettől a lánytól a 3 hét alatt több figyelmet és kedvességet kaptam mint a páromtól 4 év alatt sem!

De ugyanakkor a régi szép emlékek be be villanak ami megnehezitti a döntésemet!Nem tudom mit tegyek mert nem voltam ilyen helyzetben!


2011. jún. 19. 22:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mióta érzed úgy, hogy a mostani barátnőddel egy helyben vagytok? Ha évek óta az nem jó. De ha csak néhány hónapja, akkor még lehet valami, hiszen Minden idővel alakul át. Barátnőd hogy érzi magát a kapcsolatban? Mert lehet nem csak benne van a hiba. Jártok még, vagy együtt laktok? Az sem mindegy.
2011. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem a temaban kedvenc filmem Kieslowskitól a Három szín: Kék (azt hiszem, ez a cime annak a filmnek, amire gondolok). Ebben egy nő 2 ferfit szeret, és valasztani akar, de nem tudja, mi szerint válasszon, mindkettőt egyformán szereti.

Az egyik ferfi nem kívánja, hogy válasszon, a masik igen. Az jön ki, hogy ha azt akarja valasztani, aki őt jobban szereti, akkor a ketto kozul ez AZ, aki nem kívánja, hogy válasszon.:)

Én is igy erzek. Az a szeretet, ami nem kér semmit. A masik csak birtoklási vágy. Nekem a szeretet a fontos.

(35/L)

2011. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

23:25 vagyok.


Kérdés az, hogy szereted-e annyira még a barátnődet, hogy kivárd mi lesz a kapcsolatotokból. De akkor én nem ajánlanám a másikkal a találkozást, hanem menteném a menthetőt, hiszen a régi mindig értékesebb. Ő nem volt úgy soha, hogy félre kacsingatott volna?

2011. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Na meséld el mi volt, hogy döntöttél, vagy mi van veled, mert velem is hasonló a szitu.:(:(

22L

2011. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!