Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Szerintetek mit kéne tennem ahhoz, hogy a barátnőm ne "rettegjen és féljen" tőlem?

Figyelt kérdés
Az életbe nem bántanám, SOHA nem fogok nőre kezet emelni, isten ments(azok gyáva emberek..), mert nagyon imádom és ő is engem! De fél, mégpedig azért, mert olyat mondtam neki, hogy ha velem vége lenne folyóba hajtanék autóval, meg ha megcsalna elkapnám a gyereket és összeverném. Folyóba nem hajtanék, mert annál okosabb vagyok hogy nem okoznák magamba és az autóba kárt egy nő miatt... de ha megcsalna hát szerintem majdnem minden pasi elkapná a gyereket akivel megrtörtént az eset.....
2011. jún. 19. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pl. ne terrorizáld lelkileg...
2011. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ne mondj ilyeneket, még viccből sem.
2011. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Pár szó a válaszolókhoz vegyesen: -biztosra nem tudom, hogy fél tőlem, csak emlegeti, és vmilyen szinten igazatok van, h másfelé szeretne kacsintgatni, de itt vagyok neki és ezt a kacsintgatást már megbánta, és köszönöm a választ mert tényleg igazad volt/van!

-az is igaz, hogy még viccből sem szabad ilyet mondani, mert tényleg -hát ezek szerint- érzékenyebb lelkű, mint én azt gondoltam

-akkor innentől kezdve nem mondok el neki semmi olyat, ami bunyóval kapcsolatos és egyéb dolgok, valamint akkor azt is beszüntetem, és erre már ráébresztettetek most de éreztem is már, hogy tényleg ne azért maradjon velem mert attól fél, hogy hülyeséget csinálok, de emelett én mondtam neki azt, hogy ha akar, mennyen és felejtsen el engem, nem fogok csinálni semmi hülyeséget se magammal se mással, el van engedve a lánc róla, szabad és mással meg azt csinál amit akar, nem érdekel......erre ő nem ment el, magyarul szeret, csak lehet rosszabb napja volt mint az átlag és az is rátett a "félelmére" egy lapáttal, majd a telefonbeszélgetés végén megkérdeztem, hogy szeret-e, és igent mondott

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! További ötleteket még meghallgatok:)

2011. jún. 20. 06:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Minek vernéd össze a pasit, akivel megcsal a barátnőd? Egy kapcsolathoz (bármilyenhez) két ember kell. Szerintem, ha megcsal a barátnőd, inkább neki adj egy sallert, ne a fickónak. Ha valakinek ribanc a barátnője, akkor úgyis annyi férfivel csalja meg, ahánnyal nem szégyelli! A pasasok hajkurászásával feleslegesen pocsékolod az energiádat.31/f
2011. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit hozzáfűznék, hogy ha a nő nem akarja a kapcsolatot, akkor a férfiak békén fogják hagyni. Normális ember nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel.Ha egy férfi nagyon ráhajt egy nőre, annak oka van.
2011. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 napietus ***** válasza:
100%
utolsó, rám egyszer nagyon hajtott egy pasi, aki nős volt, én meg már menyasszony, de akkor sem kellett vola, ha midketten függetlenek vagyunk. alig tudtam levakarni (konkrétan úgy, hogy megfenyegettem, hogy megmutatom a nejének, amiket írt nekem, ha nem hagy békén), tehát vanak ilyen pasik, akik Isten tudja, miért nyomulnak az emberre...
2011. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

örülök kérdező, hogy beláttad! az, hogy másfele kacsintgatott, soktényezős dolog. az én barátomnak is voltak ilyen dolgai (levelezgetés, stb), de nem minden ok nélkül. nem azt mondom, hogy magamra vállalom a hibáit, mert megbánta, de tudom, hogy nem tette volna meg, ha nem balhézok meg veszekszek vele minden sz.ron heti 7-szer. nem szép dolog, hogy megingott, de ha nem viselkedek vele undok módon, hanem szeretetben, békességben vagyok vele, eszébe sem jutott volna félrenézni.

és egy másik tapasztalat: minél inkább tiltanak valamit, annál kívánatosabb. minél inkább mondod, hogy ne csalj meg, minél inkább korlátozod, annál inkább hergeled, és megteszi. egyik barátnőm ugyanebbe a csapdába esett bele: folyamatosan mondogatta a pasijának, hogy úgyis megcsalsz, úgyis megteszed, tudom, hogy félre fogsz lépni, és egyszer bumm megtette. már úgy volt vele, hogy eddig alaptalanul gyötörtél, nesze, legalább most van alapja. meg valahol férfinek és nem beszabályozott papucsnak akarta érezni magát. szóval óvatosan. egy párkapcsolat békéje nagyon vékony kötélen egyensúlyozik, és sokat kell belefektetni, hogy működjön is. kb olyan mint a gyerek téma: 5 percig cuki, utána fárasztó. akkor lesz kellemes, ha sok energiát feccölsz a nevelésébe, és öröm lesz az együttlét.

2011. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

10:18 tökéletesen igazad van!

15:29 nagyon nagy igazságod van és ez tényleg így van!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek!

2011. jún. 21. 05:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!