Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy párakapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy párakapcsolat az ember életében?

Figyelt kérdés

Már totál megszoktam, hogy nincs senkim és jól érzem magam így. Viszont már kicsit cikinek érzem, hogy még nem volt barátnőm. Attól is félek, hogy az emberek azt fogják gondolni, hogy azért nincs, mert b*zi vagyok.

Néha jó is lenne, ha lenne valakim, de midig azt súgja valami, hogy nem kell az, mert minek?

Ráadásul, ha akarnék is valakit sehogy sem tudnék nekiállni. Lányokkal nem beszélek napi szinten, max suliban 1-2 mondat vagy a haveri társaság lányismerőseivel néhány szó.

Azt eldöntöttem, hogy senkit nem fogok leszólítani, mert itt gyik-en a lányok túlnyomó többsége azt írja, hogy megijed a leszólítástól és abból meg úgysem lesz semmi. Facebook meg elég tré dolog. Internetes társkeresőkre nem fogok regisztrálni a sok fake regisztráció és unatkozó lányka miatt.


Nem hittem volna 5-6 éve, hogy lassan 22 éves korom felé közeledve ilyen gondjaim legyenek.


2011. jún. 21. 21:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én abban azért olyan biztos. Bizonyos szinten kerülöm is az ilyen alkalmakat, hiszen, ha véletlen szerelmes lennék, akkor teljesen meghülyülnék tuti. Ezt pedig nem szeretném. Hallottam, hogy sok hülyeséget csinál az ember, ha szerelmes.
2011. jún. 21. 22:21
 12/18 anonim ***** válasza:
22:21-es: Nem neked szólt, eddig észre sem vettem, hogy létezel. :)
2011. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Érdekes úgy felelni valamire,hogy a többit el se olvassuk.Én se tudom,hogy te létezel,de elolvasom azt is,amit te írsz (pedig én is rendelkezem azzal a képességgel,hogy tudom a tutit.)
2011. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23:27: A kérdező kérdez, és egyéb jelölés hiányában a válasz neki szól. Ne szívd mellre, nem sértésnek szántam.
2011. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdésedre a válasz nekem nagyon fontos. Nekem a párom a a családom, lelkitársam, mindig számíthatok rá és nagyon szeretem.

HAsonló helyzetben voltam én is, mint Te. Lassan másfél éve vagyunk együtt, de előtte senkim se volt. Gondoltam rá én is, hogy jó is lenne, meg nem is, ha lenne valakim. Miután már-már belenyugodtam, hogy nem lesz soha senkim, a sors úgy hozta, hogy egy kivülálló ismertetett össze minket. S ekkor voltam 21 éves.

2011. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy látom, hogy párkapcsolat nélkül csak egy fél vagyok. Ott vannak a barátaim, de mégis más ha az ember szerelmes. Olyankor vagyok a legboldogabb, és anélkül nem is vagyok meg. :) Bár eddig csak egyszer voltam/vagyok szerelmes de nem szeretném, hogy ez az időszak hamar elmúljon.
2011. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, hogy ha nincs is tapasztalatod, ne zárkózz el ennyire. Akkor állj úgy neki, hogy egyszer élünk, mindent ki kell próbálni.És az, hogy a szerelemtől mindenki bekattan... Ez sem teljesen igaz, nagyon el van túlozva. Legyél szerelmes és akkor megtudod. Hidd el, fantasztikus érzés a szerelem, az, hogy egymáshoz tartoztok, az a mély szeretet, mely egymás iránt van. És ez csak a töredéke, miért jó is a párkapcsolat:)
2011. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
szerintem a párkapcsolat a világ egyik legfontosabb dolga. persze néha érezhetsz olyat hogy jobb volna egyedül, de ha megtalálod az igazit, másképp fogsz gondolkodni ;)
2011. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!