Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzalomkeltés (nőkben) Urak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalomkeltés (nőkben) Urak, hogyan?

Figyelt kérdés

Srácok, férfiak, nemem:),

hozzátok intézem kérdésem.

(A rím véletlen).


Hogyan éritek el az ellenkező nemnél, hogy vonzónak találjon benneteket? Mint férfit?

Jöhetnek "külső" tanácsok is (így ápoljam magam-úgy),

de elsősorban jellembéli dolgokra gondolok.


Nyugodtan fejtsétek ki hosszan!

Nők is hozzászólhatnak a témához, ha tudják magukat függetleníteni a szokásos rózsaszín habtól, s úgy érzik, objektíven meg tudják ítélni, mi számukra vonzó egy férfiban (tapasztalat alapján ugyanis nem azt mondjátok - nem szántszándékkal - ami valóban vonz)


Köszönöm!

Remélem, érdekes téma lesz...


2011. jún. 22. 01:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát legyél ápolt bőrű és hajú, lehetőleg jól öltözött, legyen arcmimikád, és tudj artikuláltan beszélni.


Ha ezek megvannak akkor már lehet azon agyalni, hogy mégis mit mondasz.


Az sem hátrány ha sportos testalkatú vagy.

2011. jún. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért írok ide, hogy megjelöljem magamnak a kérdést, mert én is kíváncsi vagyok a válaszokra, ki hogy látja ezt. Én nőként tudom, milyen tulajdonságok összessége fogott meg a páromban, de hiába is írnám le, sok hasznára nem lennék vele senkinek.
2011. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
A jellem nem számít a nőknek, csak a külső. A legfontosabb h magas legyél, aztán h jóképű, ezeken sajnos nem tudsz változtatni.
2011. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ma 01:31 vagyok. Látom, azóta sem jött értelmes, használható válasz. :(
2011. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

01.31-es lány,

hátha még jön... Ha nem, majd kiemeltetem:)


Azért kösz mindenkinek. Bár hiszem, hogy csak a külsőnél több számít...;)

2011. jún. 22. 23:38
 6/22 anonim ***** válasza:

A kiállás hihetetlenül fontos szerintem. Nekem a magabiztosság, lovagiasság (kellő mértékben). Meg van ez a dolog, és nem, nem rózsaszín hab, a kisugárzás. Ezt tudom, kedves Kérdező, azért nem fogod szeretni, mert ezt nem lehet megjátszani, és a nők nagyon szagot tudnak erre fogni (főleg a tapasztaltabbak).

Pl. párom igen-igen feszült volt első randinkon, egyáltalán nem annak a magabiztos férfinak tűnt, akit én úgy gondoltam, hogy szeretnék. De voltak pillanatok, amikor levetkőzte a feszengést, és éreztem, hogy nekem ő kell.


Nem lehet egzakt tippeket adni, azokon kívül hogy legyél ápolt, kedves, lovagias és kicsit magabiztosabb - mert a megjátszás nem vezet jóra, hosszú- és rövidtávon se.

2011. jún. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nevetséges ez a kisugárzás duma... Kisugárzás nem létezik, aki erre fogja, annak a külső számít.
2011. jún. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ühüm, jó ez az utolsó kettő is. Már csak azért is, mert eltérő. Több nézőpontból körbejárhatjuk a dolgot...


Kedves Hölgy (nem írtad ugyan, de válaszodból valahogy feltételezhető a nemed:))

Tökéletesen igazad van, hogy ti, nők, sokkalta jobbak vagytok az ilyen érzékek vételében, azaz fejlettebb a "szaglószervetek".

S én elfogadom ugyan a "kisugárzást", mint olyat, de mi az?:)

Mintha azt mondom atom, mind tudjuk, hogy azt a proton, neutron és elektron teszi ki. Miből épül fel a kisugárzás? Vagy ez csak lovagolás a szavakon? Azt hiszem, épp azok a dolgok, amiket felsoroltál. Magabiztosság, önbizalom, korábbi pozitív tapasztalatok, nem?

De ez a 22-es csapdája, épp ezeket akarja elérni az ember, megszerzésükhöz kellenének maguk a tulajdonságok, de ezek hiányában mégis hogyan tegyen rá szert az ember?


Amúgy köszi a személyes sztorit, így bensőségesebb:) Már a hozzászólásod.


S várom férfiak - kifejtős - véleményét is!

2011. jún. 23. 23:55
 9/22 anonim ***** válasza:

tegnap 01:31 vagyok.

Azért én kíváncsi lennék olyan férfiak véleményére is, akiknek tényleg sikerült a mai napig is tartó, boldog párkapcsolatot kialakítani. Tehát akik nem csak rövid távra, hanem igazán hosszú távra vonzóvá tudták magukat tenni a nőnek, akit szeretnek.

2011. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A tegnap 6:31-es vagyok (egyébként 23/l :)).

A kisugárzás tényleg kicsit olyan, mint a kvantumfizika, erre sem lehet képlet. De jól írtad, hogy mik számítanak/számíthatnak bele. Plusz benne van még szerintem, hogy az embernek milyen céljai vannak (magával és a társával) mennyire elégedett magával, mit is szeretne (pl. ha túl görcsösen akarja a férfi a nőt, látszik a kisugárzáson is. Nem egy, egyébként jóképű férfi hajtott már el így magától).

Közhelynek hangzik, de igaz: ha magad adod, az a legjobb. Így megtalálod azt, aki tényleg úgy szeret, ahogy vagy, és ez azért hatalmas boldogság. Ha pedig nem jön össze egyelőre, ne keseredj: én is buktam rengeteget és párom is, de úgy fogjuk fel, hogy ez mind kellett ahhoz, hogy most találkozzunk. A csalódás személyiségformáló ám! :)


A tegnapi 7:31-esnek meg:

jaj hagyjuk már ezt. A férfiak, akik magukat csúnyának hiszik, állandóan ezt lovagolják.

Nem láttál még szép lány-csúnya fiú "kombinációt" az utcán? Ott miért vannak együtt? Tudom, persze, kényszerből, meg a pénzért... (bárcsak Interneten keresztül is lehetne az iróniát érzékeltetni...) Csak ez a gondolatmenet mondjuk épp hogy kiül a kisugárzásodra is.

És végül: párom alapvetően messze nem egy Adonisz. De az első beszélgetésünk óta elvarázsolt azzal, ahogyan a személyiségét tolmácsolta felém, és ha annyira akarod, ha EZ kisugárzás definíciója.

2011. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!