Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzalomkeltés (nőkben) Urak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalomkeltés (nőkben) Urak, hogyan?

Figyelt kérdés

Srácok, férfiak, nemem:),

hozzátok intézem kérdésem.

(A rím véletlen).


Hogyan éritek el az ellenkező nemnél, hogy vonzónak találjon benneteket? Mint férfit?

Jöhetnek "külső" tanácsok is (így ápoljam magam-úgy),

de elsősorban jellembéli dolgokra gondolok.


Nyugodtan fejtsétek ki hosszan!

Nők is hozzászólhatnak a témához, ha tudják magukat függetleníteni a szokásos rózsaszín habtól, s úgy érzik, objektíven meg tudják ítélni, mi számukra vonzó egy férfiban (tapasztalat alapján ugyanis nem azt mondjátok - nem szántszándékkal - ami valóban vonz)


Köszönöm!

Remélem, érdekes téma lesz...


2011. jún. 22. 01:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
*_na_ EZ kisugárzás definíciója.
2011. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
7:02 Képzeld, nem láttam még szép lány - csúnya fiú kombinációt. Fordítva viszont annál többet. Vajon miért?
2011. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

7:45

Talán nem figyelted őket eléggé, nem jó helyeken nézted (én utcán is annyit látok hogy még) illetve még arra tudok tippelni, hogy a szépségről alkotott véleményünk nem egyezik, ezen utóbbival meg nem tudok és nem is akarok mit csinálni.

2011. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

00:04 vagyok

ma 07:45

Úgy látszik, te egy másik dimenzióban élsz. Én sokszor látok (sőt ismerek is) kevésbé szép pasit szép lány párjaként és fordítva. De azt sem tartom elítélendőnek, ha egy helyes lány helyes pasira vágyik vagy egy helyes pasi helyes lányra.

Egyre többször hallom, hogy egy pasi kizárólag vékony barátnőt szeretne, de ez jogos elvárás, mert ő is vékony és miért ne akarhatna hasonló alkatú lányt? Viszont ha ez a srác mellé még csúnya is (bár ez relatív, kinek mi a csúnya), végig van sértődve, ha a szép lányok nem őt választják, hanem a hozzájuk hasonlóan helyes srácokat. Mert az már nem "jogos elvárás", hanem felszínesség. Férfilogika, tisztelet a kivételnek. :)


Visszatérve az előzőre: nem tartom magam egy világszépének, de annak idején, mikor még pár nélkül voltam, a férfiak többségének igencsak tetszettem és elég sokan versenyeztek értem. Akkoriban ismertem meg egy srácot. Közös baráti társaságunk volt. Amikor találkoztunk az volt róla az első benyomásom, hogy: Úristen, szegénykém hogy lehet ilyen csúnya.

Na, ez a csúnya fiú egy este alatt el tudott hódítani az összes udvarlómtól, akik közül mind helyesebb volt nála.

Mielőtt még kimondanád, amire gondolsz, nem, nem volt gazdag sem.

Ő tudott valamit.

Tényleg előnnyel indul az ismerkedés első szakaszában, aki a másik fél ideáljához közel áll külsőleg, de ezt lehet kompenzálni.


Tovább megyek a történetben: fiatalok voltunk, tartott egy darabig a kapcsolat a sráccal, aztán valahogy csak elváltak az útjaink. Az első igazán nagy szerelmemet évekkel később ismertem meg levelezés útján. Amikor először megláttam, kiderült, hogy még a fent említett srácnál is csúnyább, de nem számított. Az ő egyénisége még jobban megragadott, annyira, hogy halálosan beleszerettem. Azt hittem, nem élem túl, mikor szakítottunk. :(


Azóta, ne haragudj, de nem tudom komolyan venni, aki azt állítja, csak a külseje miatt nincs esélye a másik nemnél.

Jó, biztos első látásra kevesebbnek, vagy senkinek nem tetszik meg. De mint a fenti példák is mutatják, ha van a személyiségében valami, ami megfog, az felülírhatja azt, hogy külsőleg nem tetszik annyira.

2011. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
20:29 Ugyan nem ismerlek valszeg, de ebben a sztoriban biztos h van vmi csúsztatás. Olyan nem létezik, h egy lány összejöjjön olyan sráccal, akit rondának tart.
2011. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:45

Nekem mindegy, hogy hiszel-e nekem, vagy nem, az igazság akkor is igazság marad. Nincs csúsztatás és ha már ennél pontosabban írnám le a történetet, talán rám is ismernének páran, ezt pedig nem szeretném.

Igazság szerint nem is akarom a hozzád hasonló embereket kiábrándítani abból a vigasztaló tévhitükből, hogy csak a külsejük miatt nem találnak párt, mert egyelőre ebbe a tévhitbe kapaszkodtok.

Már megbántam, hogy rám jött az őszinteségi roham, pedig már a kérdés elején azt mondtam, hogy nem fogok konkrétumokat mondani a témával kapcsolatban, inkább olyan férfiak véleményére vagyok kíváncsi, akik tartós, boldog kapcsolatban élnek.

Aztán nem bírtam ki, mégis hozzászóltam és igazam lett: senkinek nem lettem hasznára azzal, amit írtam. Bocs. :)

2011. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy azt hittem, férfiak írnak ide főleg (esetleg betéved egy-két nő), mégis a gyengébbik nem itt a legaktívabb... Ok:)


Kedves Hölgy (23/l:))


Nagyon jó dolgokat írsz. Pedig azt gondoltam, a nők nem elemzik jól magukat:) Érdekes egyébként ez a jelenség. Ti sem szeretitek a túl könnyű prédát, ha egy férfi a lábatok elé fekszik. Miért? Mert ezzel azt kommunikálja felétek, hogy egy gyenge, meghunyászkodó ember, tehát nem az a nagy és erős valaki, akit ti párnak képzeltek magatok mellé?

Értem, de általában magabiztos(abb) pasik is csinálnak ilyet, amint olyasvalaki közelébe kerülnek, akibe többet látnak az átlag nőnél. S pont ez a riasztó?:)

Akkor hogy közvetítsük felétek hódolatunkat?

Legyen meg a tartás mindenképp, azt mondod?



Másik Hölgy (nem tudom, hány esztendős)


Öö... Igazán ne bánd, hogy leírtad, amit. Egyrészt nem ismer fel senki, ne aggódj. Másrészt ennek - úgy látszik - ki kellett jönnie belőled. S legalább okultunk:)

Írod: "embereket kiábrándítani abból a vigasztaló tévhitükből, hogy csak a külsejük miatt nem találnak párt, mert egyelőre ebbe a tévhitbe kapaszkodtok. "


Jó megfogalmazás, sajnos, sokaknál valóban ezt látnom. Önigazolást keresnek saját ostobaságukra. Az igazságot, még ha az nyilvánvaló is, nem ismerik el, mert azzal azt mondanák ki, az egész, amiben addig hittek, ami szerint egy életen át éltek, téves, hamis. Rossz.

Ezt pedig nem viselné el az... egójuk? Mondjuk így...


Szóval ja. Érdekes dolgok ezek:)

2011. jún. 25. 11:24
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, itt 23/L. :)


Nője válogatja, mennyire elemzi jól magát/a nemét, tapasztalat és sütnivaló kérdése is.

De a lényeg: ugye mi nők, szeretjük ha felnézhetünk valakire. De! Szerintem fölösleges megjátszanod magad, ha úgy érzed, te nem vagy sziklakemény, tesztoszterontúltengésben szenvedő egyén. Közhelynek tűnik, de igaz: aki szeret, úgy fog szeretni, ahogy vagy.

Szerintem csak egy picit fogd vissza magad, mondjuk az első 2, max három randin. Hogy gondolom ezt? Ha nem gond, leírom a személyes példám, úgy szemléletesebb. :)


Párommal az első randi nagyon kellemes volt, bár nem beszélt túl sokat (ez kicsit zavart, de már akkor láttam, hogy a feszültségtől van ez). Mégis, nagyon jó hallgatóság volt, sokat kérdezett, és mikor én kérdeztem, kiderült, hogy azért tud beszélni, és amikor belemerült láttam, milyen, ha nem ideges. Na és ott megfogott.


Igaz elkövetett egy baklövést is (megkérdezte, ha ilyen csinos vagyok, miért vagyok egyedül) de fel se vettem, egyrészt ilyen a személyiségem, másrészt megnyert magának. Plusz voltak amolyan kínosabb csendek is, mégis, első randi végén én mondtam, hogy felőlem nyugodtan találkozhatunk megint, mert nagyon jól éreztem magam. Nyitva hagytam a dolgot, de jelezni akartam felé. Sok nő ezt megalázkodásnak véli, én se játszottam volna el másokkal, de ott és akkor bátorítani akartam a srácot.


Sikerült is, olyan öröm sugárzott az arcáról, hogy belepirultam és nagyon zavarba jöttem, ez még azelőtt mással nem fordult elő. :)


Második randin nagyon visszafogott volt párom. Sokat beszélgettünk, nevettünk, de kétszer ajánlotta csak fel a kezét, mikor Budán olyan szakaszon mentünk, ami nem magassarkú-kompatibilis. Ezért a vacsinál már majdnem megőrültem azért, hogy megcsókolhassam. Aztán a Duna parton végül megálltunk, mosolyogva ránéztem hosszan és levette a jelet. :)


Engem speciel meglepett a rá következő hetekben, hogy milyen szenvedélyes is a párom, úgyhogy Neked is ezt tanácsolom: az elején legyél kedves, de kicsit visszafogott, ne ontsd rá rögtön a szereteted. Annál nagyobb lesz a lány meglepetése, ha tényleg elhalmozod majd a szerelmeddel. :)


Bocsánat hogy hosszú lett, de remélem tudtam segíteni!

2011. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"...kiderült, hogy azért tud beszélni..."

Na, látod milyen jó, hogy hallgattál a megérzésedre, s adtál neki még esélyt:)

S milyen érdekes, ugye? Hány embert elutasítunk magunktól pusztán mert elsőre valami nem jön át (ami amúgy benne van), pedig ha hagynánk neki időt a kibontakozásra, tán még jóban is lehetnénk...;)


"kicsit zavart"

Kis (hangi) zavartsága ellenére milyen volt a többi tulajdonságban? Kevésszer érintett meg, ok, ezt írtad. S testbeszéd? Mennyire mutatott ott határozottságot?


"...nem magassarkú-kompatibilis"

Ó, egy lelkes VV4 rajongó?:)


"Bocsánat hogy hosszú lett..."

Dehogy bocs, annál jobb. Érthetőbb, s valóban személyesebb. Köszönjük, kedves Hölgy!:)

2011. jún. 26. 20:58
 20/22 A kérdező kommentje:

Jól van.


Nos, akkor köszönöm szépen mindenkinek, aki hozzájárult a témához!


Beszélgettünk egy jót:)

2011. júl. 1. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!