Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez egy jelzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jelzés lehet akar tőlem valamit? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy lány aki mesze lakik tőlem és tervezi hogy ide költözik.Nagyon tetszik nekem és szimpatikus de nem tudom hogy miattam akar ide költözni vagy amúgy is jött volna.

Az igazság az hogy ha úgy van,akkor én tervezném vele a dolgokat!Megkérdezni nem szeretném hogy én miattam jön e,mert végülis még semmi nincs köztünk!


2011. jún. 23. 14:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondhatom azt hogy végülis szimpatizálunk egymással,de konkrét kijelentés még nem volt egyikünk részéről sem.Azt tudom hogy minnél hamarabb szeretne jönni és én is szimpatikus vagyok neki és ő is nekem!Ezt végülis így kijelentettük egymásnak!
2011. jún. 23. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Függ a személyiségétől is, de valószínűbbnek tartom, hogy egyébként is költözött volna, az pedig, hogy te pont ott laksz, megerősítette ebben, hogy minél hamarabb megtegye.
2011. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman próbálkozz be nála. Sok sikert
2011. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max egy okkal több lehetsz, hogy kölzözzön, de kiváltó ok nem.
2011. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy amúgy is jött volna e,ez a baj,mert akkor ebből azért valamennyire letudnám szűrni a dolgokat.De megkérdezni meg nincs pofám az a helyzet.Mert lehet hogy amúgy is jött volna.Ezt nem tudom és a pofára esni nem szeretnék!
2011. jún. 23. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány évesek vagytok?

Amúgy meg szerintem semmi különös nem lenne belőle, ha megkérdeznéd tőle,hogy miért akar odaköltözni, vagy honnan jött az ötlet neki..:D

2011. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!