Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jelzés?

Figyelt kérdés
Múltkor egy bulin egy lánnyal akivel egy iskolába járok elszívtunk egy - két cigit (kért én meg leültem mellé) és közben "lelkiztünk" kicsit, beszélgettünk egymás bajairól. És két héttel később a barátnőjével a kijárati ajtó mellett beszélgetett. És mikor elmentem mellettük kétszer is hangosabban kimondta a nevemet úgy, hogy "xy is ott volt" én csak másodikra álltam meg mert azt hittem, hogy nem rólam beszél. Másodikra megálltam és csak annyit mondtam, "Ja, jó buli volt" és már mentem is tovább. Ez azt jelenti, hogy érdeklem? Vagy csak véletlen egybeesés? Azért vagyok bizonytalan, mert nem vagyunk egy "súlycsoportban" ő a suli egyik legszebb lánya és nekem is nagyon tetszik, én meg egy eléggé lúzer forma vagyok (azért nem egy ilyen reménytelen kockafej, de azért nem tartozom a menő fiúk klubjába). A bulin is csak azért mertem odamenni hozzá mert eléggé részeg voltam ahhoz, hogy ez ne fusson át az agyamon, meg eléggé szomorúan ült ott.
2010. márc. 2. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz ha bepróbálkozol nála?
2010. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak cigi kellett neki..meg részegen mind1 hogy kinek sírod el a bajod..de egy próbát megér..nemde?
2010. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Sztem van esélyed:) Én is így jöttem össze a szerelmemmel:) Én nagyon jó csajnak számítok a suliba, szinte minden pasi akar velem járni, és a barátom pont ugyanígy gondolkodott, mint te, és ő sem számít menőnek se nem lúzernak. Azt hitte hogy nincs esélye, pedig épp pont olyan pasira vágytam mint ő:) Több, mint egy éve járunk:) Am te hány éves vagy??
2010. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hajráá:D
2010. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
18
2010. márc. 2. 18:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem..Ezen mindiig annyira felhuuzom magam..Basszus..Jujj mint a filmekben a lúzer meg a menőő csaj..Ilyen nincs!! Nem attól tetszik valaki valakinek,hogy menő vagy nem..Simán bejöhetsz neki,igen nem vagy közömbös neki képzeld..Amúgy meg ha a bulin is tök jól el tudtatok beszélgetni,akkor miért vannak gátlásaid?Ez nem egy tipikus amerikai film hogy a gimiben mindenki csak a maga "szintjével" jár..Ezt gyorsan felejtsd el nincs olyan hogy huu de luuzer vagy..Amúgy hajrá,simán elhívhatod valahova,kicsit jobban összemelegedtek,és ha részegen egyszer már odamentél hozzá,menjél már oda józanon is:D:D
2010. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Látványos pofára esés a suli közepén, hetekig a pletykák középpontjában.
2010. márc. 2. 18:15
 8/14 anonim ***** válasza:
18:15 vagyok..Nagynagy önbizalomhiány:) Szard már le ki mit gondol!! Ez miatt akarsz elveszteni egy jó kapcsolatot?Aki nem mer,az nem nyer!!:)
2010. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ezaz! a középpontban lennél!:D xD
2010. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
xDxD Hagyd már ha egyszer már eldumáltad,és hangosabban beszélt a pasiról,akk biztos érdeklődik a lány..De nehogy már a lánynak kelljen kezdeményezni..Ő jelzett,most te jössz!!!!!!!!!!!!!!Ismét 18:15 voltam bocsiixD
2010. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!