Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez valamiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez valamiféle jelzés, vagy csak a fantáziám túl élénk?

Figyelt kérdés
Szóval. Az ex-barátnőm, akivel nagyon szerettük egymást még annak idején, a minap megkeresett az egyik közösségi portálon. Ne írt, csak láttam hogy megnézte az adatlapomat, amit a szakítás óta nem tett. A myvip-ről van szó ahol rejtve is lehet nézni a másikat. Szerintem direkt nem rejtve nézett meg. Nemrég hallottam hogy már egy ideje nincs párkapcsolatban, és én sem. Szerintetek? Ez egy Jel volt vagy ne tulajdonítsak túl nagy jelentőséget...?
2010. jan. 10. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre még ne.Ez nem jelenti egyből azt,hogy újra össze akarna veled jönni.De ha engem kérdezel,akkor szerintem gondolt már rá..Egyelőre hagyd még,várj további "jeleket",amíg nem leszel biztos a dolgodban.

20/F

2010. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj én azt mondom ha első rem nem sikerült akkor másodjára sem fog!
2010. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez még nem jelent semmit, még az is lehet hogy csak egyik bnőjével hülyéskedtek és nem is ő kattintott rád szándékosan... ennek erősen olyan szaga van hogy te szeretnél nagyon újra összejönni vele és minden apró dologba bele akarod magyarázni hogy szeret...

szoval utobbi: ne tulajdonits neki jelentőséget

2010. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
pf... énis néha meglesem mivan az expasimmal. és?
2010. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jel...felejtsd el...!! a felmelegített kaja nem olyan minta frissen főzött..( Ő csak lehet hogy csak"éhes" és kíváncsi még a hatására)
2010. jan. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2010. jan. 11. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne másokra, a szivedre hallgass!

Lehet hogy elsőre azért nem működött, mert nem voltatok felkészülve egymásra! Néhány év is sokat jelent ám a személyiség fejlődésében, talán csak éretlenek voltatok egy tartós dologra!

Ha még mindig jóban vagytok, hívd el egy találkára, egy kötetlen dumálásra, az nem gáz!

Ott kiderülnének a dolgok!

2010. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezt még ne vedd jelnek!!!ne akarj bebeszélni magadnak dolgokat....mert a végén csalódni fogsz.
2010. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek!


Ezt pontosan én is igy gondolom. Nem voltunk eléggé felnőve ehhez a kapcsolathoz. Így több évig voltunk együtt, de túl fiatalok voltunk még. Az a baj hogy nem tartjuk a kapcsolatot, sajnos. Próbáltam annak idején, de úgysem tudtam volna vele barátként csevegni... Azt hiszem szeretnék vele újra összejönni, mert azóta semmit nem változtak az érzéseim. És hiába telltek az évek, ugyanúgy hiányzik. Talán megpróbálom, amig még nem túl késő,mert lehet ha nem teszem egész életemben bánni fogom.


Többi kedves kommentelő!:


Igen joggal gondoljátok azt hogy bebeszélem magamnak, de túl sok a véletlen. Pont most költözött ide vissza, mert a suli miatt távol lakott. Soha nem nézett meg ezek előtt, ha mégis akkor gondolom rejtve. És tudja h vipen nem vagyok tevékeny. 1 kép van fent és semmi adat. Iwiwen többet megtudhat rólam...

2010. jan. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!