Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy szokatlan kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy szokatlan kérdés, válaszolnátok? Fiúk előnyben

Figyelt kérdés

Na szóval facebook-on kamuprofillal írogattam 1 fiúnak,viccelődtünk,de először azt hitte,hogy 1 barátja szórakozik vele vagy valaki unatkozik. Végülis már eljutottunk odáig,hogy akkor hívjam fel skype-on és elhív randizni...Felvettem skype-on és nem reagált,ezért írtam neki,hogy:

"Jó,akkor nem zavarlak többet.Nem egy barátod vagyok,aki szórakozik veled,hanem tetszettél és meg akartalak egy kicsit ismerni,még ha nem is ez volt a megfelelő út erre.Sajnálom,azért remélem jól szórakoztál,....ez nem vicc volt..."


Valami ilyesmit írtam neki,bennetek ez milyen reakciókat váltana ki?

PL!!! Sajnálnátok,hogy kihagytátok a lehetőséget vagy zavaró lenne....???


2011. jún. 24. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem durva az sok leszólás amit kaptál.


De tény nem volt korrekt dolog amit tettél. Ez így finomabban hangzik szerintem.

És ezután a pasitól függ, hogy ő milyen személy. itt írhatunk tizen olyat, hogy nem áll veled szóba, de ha vágyik egy lányra, aki történetesen odavan érte, akkor lehet belemegy a dologba.


De ha még azt sem tudja, te hogy nézel ki inkább nem reménykednék a helyedben. de azért sok sikert!

2011. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy hazugsággal kezdted.:S

Inkább jelöld be az igazin,és mondd el neki, hogy te voltál az.Kérdezd meg, hogy haragszik-e és ha kedvel téged, szimpatikus vagy neki, akkor sokszor fogtok még beszélni.:)

2011. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Léna18 válasza nagyon szimpatikus :) Helyén van a szíve és az esze is.
2011. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!