Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen minden beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen minden beszélgetés a párom és köztem, hogy veszekedés a vége? Példa lentebb:

Figyelt kérdés

én: Milyen volt a délutánod, beszéltél Katival?

ő: filmeztem, vacsiztam

én: miért nem válaszolsz rendesen?

ő: fogd már fel: filmeztem, vacsiztam

én: az hogy filmeztem, nálam nem egyenlő azzal, hogy beszéltem, vagy nem beszéltem a Katival, nálad igen?

ő: fogd már fel, amit nem írok, az nincs is

én: a "fogd már fel" nem párkacsolatba való, én sem beszélek így veled

ő: nem tudom milyen bűnöm van, hogy rossznak látsz, nem iszok, nem cigizek, rendesen dolgozom, neked nem ez kell.

én: a tiszteletlen, bunkó stílust a pároddal szemben-kifelejtetted

ő: ne írj többet, elegem van.



nos: szinte minden beszélgetésünk így zajlik, engem bosszant, hogy ő nem válaszol egyenesen

tudom, elnézhetném neki, de amikor fontosabb kérdésekben is és szinte mindig ezt csinálja velem, egyszerűen már nem bírok elsiklani felette, meg akarom oldani a kommunikációs hibákat!


szerintetek hogyan?


2011. jún. 24. 10:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ez így necces.Nincs neki valakije odakint?Nekem tök úgy jön le,hogy ő legszívesebben lekoptatna téged.Az első vagyok.
2011. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
tekintve, hogy 2 éve mióta együtt vagyunk millió meg egy hasonló beszélgetés lezajlott már köztünk, nem vonnék párhozamot abban, hogy most van e vkije vagy nincs
2011. jún. 24. 12:07
 13/29 anonim ***** válasza:
2 éve így beszél veled?:/
2011. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

két éve nagyon sűrűn megesnek ezek a kommunikációs hibák.


most nem kezdenék el más példákat is felhozni, amik tul.képpen bagatell dolgok de nálunk képesek veszekedéssé fajulni


ahogy a példából is látszik, nem konkrét indokkal van balhé, csak a beszélgetésből eredendően!

2011. jún. 24. 12:11
 15/29 anonim ***** válasza:
Mióta dolgozik kint és mégis mennyi időt töltötök együtt/hó?Első vagyok.
2011. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

most épp 2 hete van kint


3 hetenként vagyunk együtt egy hetet, ez márc. óta van így, azóta dolgozik kint - a nyelvet nem érti.


szerintem nem sok köze van ahhoz, hogy kint van e, vagy itthon

mert amikor nem dolgozott kint, is ilyen volt


csak mivel egyre keményebb kifejezéseket használ, ezért szeretném megállítani a dolgot

pl. "fogd már fel" " ne szólj egy szót se" "ezt még vissza kapod" -és ezek nyilvánosság előtt is, csak nem ordítva.


magyaráztam már neki egy sort arról, hogy tisztelni, becsülni kell a párunkat, milyen nagyon fontos egymás megértése, a kommunikáció, de a falhoz beszélek mindig

2011. jún. 24. 12:21
 17/29 anonim ***** válasza:
Minél többet tudok meg,annál rosszabb a véleményem.Magára a kérdésedre akkor a válaszom:Lehet,hogy az elején szeretett valamennyire,de most már inkább csak teher vagy a számára,nem tisztel,nem becsül-ezek tükrében kérdéses számomra,hogy egyáltalán szeret-e még?Oké,hogy nem romantikus típus,de nehogy bemeséld magadnak,hogy ez a normális.Neked pedig vagy ő az első barátod,vagy nagyon régóta vágytál egy barátra,hogy ennyit tűrsz-bár pozitív dolog a kérdésed megléte-hiszen arra utal,hogy már zavar a dolog,kezdesz megvilágosodni.Ekkora távolság,ilyen kevés együtt töltött idő-naiv az,aki nem gyanakszik.Egy férfinek szüksége van sexre,oké,hogy van kettő keze,de nekem nem jön le az,hogy ő tisztelne,szeretne téged-így hűséget nem feltételeznék róla,ha beszéli a nyelvet,ha nem..Első..
2011. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Persze ez csak a saját véleményem,nem szent írás,nehogy azt gondold,hogy tele akarom tömni a fejedet,ez nincs így.Nem vagyok párterapeuta,semmi.
2011. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

hát igen, nehéz ügy az indokot feltárni.


minden rosszindulat nélkül csak azt látom, nem tudja, hogy szavakkal ölni is lehet.....jelen esetben egy kapcsolatot


tehát úgy érzem ezt tanulnia kellene.


amúgy nem egy balhénál amikor már azt hittem idegösszeroppanást kapok tőle, felajánlottam hogy fejezzük be, de vasakarattal ragaszkodik a kapcsolathoz, akármikor felhozom a végét, annyiszor lesz kedves velem, olyankor tud bocsánatot kérni, meg hasonlók, de az csak addig tart míg nem jön megint valami párbeszéd.


most megbeszéltük, hogy egy kicsit nem sms-ezünk ma, hogy pihenjünk idegileg. szerintem jó ötlet.

2011. jún. 24. 12:38
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írom,de ez távol van egy párkapcsolattól.Te idegileg kikészülsz,neki erre gondolom nincs is ereje,alig vagytok együtt-se testileg se érzelmileg nem elégültök ki.Nem vagytok boldogok,sorolhatnám napestig.Nincs mit tanulnia,amikor kiment dolgozni,akkor sem volt már erős közöttetek a kapcsolat,ha ez a szitu így marad,illetve csak rosszabbodik,akkor nem sok jövőt jósolok nektek.El fog jönni az az alkalom,amikor már nem fog ragaszkodni hozzád,bár nem értem-eddig miért nem dobta be a törülközőt.Első..
2011. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!