Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit valasszak? A szivemre vagy az eszemnre hallgassak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,akibe 4 evig platoi szerelmes voltam,es most vegre osszeismerkedtunk,egy tarsasagba jarunk,es szerelmet vallotam neki.Ugy erzem,hogy nekem minidg is o a legeslegjobb,a tokeletes,a nagy O.De annyiszor megbantott mar,mert o egy baratnombe szerelmes,de a lany bele nem.Es igy a fiu csak udvarol nkei es engem ugymond csak kihasznal,de nem tudom miert,engem ez nagyon zavar de akkor is szeretem.Nagyonnnn...mar 4 eve..es nem tudom felejteni...


Van meg egy fiu.Vele jartam 2 honapot,mikozben a masik sracban voltam szerelmes es felejteni akartam.Ezt a fiut is szeretem,de nem tudom leirni hogy..szeretem,de nem ugy mint az elozot...:(..Ez a fiu torofik velem,szeret,es nem hasznal ki..


Meg csak annyi hogy az elso fiu osszel egyetemre megy,es talan enm fogjuk tartani a kapcsolatot es ezert nagyon felek hogy elveszitem..


Nem tudom mit tegyek...a masodik fiu ismet ossze akar velem jonni,mikozben en a elso fiut szeretem.Mindekettojuket szeretem,csak az elsobe szeremes is vagyok...

De o kihasznal meg neha mocsok velem,nem ugy mint a masodik aki mindig kedves,nyali-fali,rozsak,stb..


:((

nem tudom mit tegyek

segitsetek:(

Koszonom


2011. jún. 24. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

4 év plátói szerelem, ez még azt is jelenti hogy csak a külsejébe, megjelenésébe voltál/vagy szerelmes. Ez könnyen elmúlik, csak ahhoz képbe kell jöjjön egy másik "szépfiú". A 2. jelöltet meg, mint mondtam ne "dobd ki" értékeld, és ragaszkodj hozzá, mint emberhez, hisz kevés az ilyen! Good luck!:)

2011. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Egyik fiu se az a "tokeletes" kinezetu.

Tehat nem a kulsejukbe vagyok szerelmes.Es egyszeruen barmennyire is tudok gondolkozni,es ismerem a helyzetet,az 1. fiut szeretem:vele almodok,ra gondolok minden percben,zavarba jovok ha vele vagyok.

:(

2011. jún. 25. 21:33
 13/19 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne?
2011. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagyon okos,tanult.Es vele sosincs olyan hogy csend van.Mindig beszelgetunk,ertelmes dolgokrol:tortenelem,filozofia,stb.Nem olyan nyali-fali,ferfias.
2011. jún. 26. 12:18
 15/19 anonim válasza:
Írják hogy a 2.-at válaszd... És írod hogy te az elsőbe vagy szerelmes. Akkor minek kérdezed??? -.-
2011. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kis-enci válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben... csak nem plátói volt az elsővel, egyszerűen csak nem nézték jó szemmel, h együtt vagyunk. A másodikat szerettem, jó ember volt, de nem voltam szerelmes belé, sztem ne törd össze a szívét egy másik fiú miatt. Később újra összejöttem az elsővel és életem legszebb időszaka volt. Harmonikusan éltem, volt legjobb barátom, gondoskodó, megóvó apukám, fantasztikus szeretőm, beteljesült szerelmem...-egy személyben. Ha nem szereted a másodikat, ne használd ki! Az elsővel megpróbálhatod, ha valóban csak egy kislányos fellángolásról van szó, akkor is szakíthattok, de legalább nem fogsz később bánkódni, h mi lett volna, ha. Ha meg összejön, akkor lesz egy gyönyörű szép első szerelmed (gondolom az első) :* puszi
2011. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De miért szereted az elsőt, ha kihasznál, és mocsok veled? Jhaa, hogy olyan helyes pasi, és megfogott a külseje? Mást nem tudok elképzelni. Hát akkor inkább szenvedj, de legyen meg az a tudat, hogy milyen helyes pasim van. pffej...
2011. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindig az eszedre hallgass, még ha a szíved mást mond is.Hidd el, ha a szívedre hallgatsz csak csalódni fogsz :(
2011. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kosoznom!

Ertsetek meg,nem nez jol ki egyik pasi sem.Nem a kusejukbe vagyok szerelmes.

2011. júl. 16. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!