Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gerinctelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gerinctelenség lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy pár napja szakítottunk a barátommal,én akartam a szakítást.Számtalanszor megalázott,becsapott,hazudott.2 évig tűrtem elég sok mindent és most úgy döntöttem véget vetek ennek,nincs értelme újabba esélyt adnom hiszen úgyse fog változni semmi ahogy eddig sem.Van egy haverja aki nagyon tetszik nekem,mind érzelmileg,mind testileg mindenhogy,és úgy érzem én is neki.Viszont attól tartok,hogy az miatt nem jönnénk össze soha mert volt barátom haverja.Persze nyilván nem most szeretnék bele ugrani egy újabb kapcsolatba,hiszen a kötődés még mindig bennem van.Szerintem bennem is lesz egy darabig.A későbbiekben viszont nagyon szeretném ha ő lenne az-az ember akivel együtt lennék....nagyon jó lelkű ember.
2011. jún. 28. 10:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de őt persze nem kéne agyba főbe verni csak fordított esetbe ugye? ;) gondolkozz mielőtt írsz..
2011. jún. 28. 14:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy hogyan és milyen mértékben volt veled szemét, mekkora bosszú lenne ideális.
2011. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nekem is csajom elhagyott,ra 1 honapra meg legjobb haverommal volt...nem is volt semmi harag vagy valami hisz ez "Az elet rendje":D

persze ne szakitas utan 2 nappal kezdj uj kapcsolatot mert akkor mindenki ribancnak nez...meg az uj baratod is!

jojj ossze vele nyugottan 1-2 honap mulva,akkor minden rendbe.ne siesd el!!

2011. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!