Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki most szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki most szomorú vagy épp nagyon vidám a barátja/barátnője miatt? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog vagyok, mert megtaláltam Őt. Olyan, mint amilyet mindig is akartam. Nekem ennyi elég.
2011. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 napja nem találkoztunk, és most éppen várom haza. Együtt főzünk egy finom spagettit, megvacsizunk, összebújunk. :)
2011. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
örülök hogy legalább ti boldogok vagytok:)
2011. jún. 29. 18:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Régen feladtam a keresést, erre az élet hozott nekem egy férfit, aki úgy levett a lábamról, mint még soha senki. Pedig nem volt az esetem, de beleszerettem. Hiba volt.

Házas a drága.(csak a gyűrűt nem hordja) Ugyan semmi sem volt közöttünk, de mégis majd belehalok abba, hogy neki nem kellek. Hogy elzavart. Hogy ilyen csúnyán kellett elválnunk. Hogy nem lehetünk barátok.


Hogy nem hamarabb találkoztunk, hogy már megint kib@szott velem az élet!

2011. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szomorú vagyok épp, mert rájöttem, hogy más csajokkal flörtöl a hátam mögött, és mikor rákérdezek folyamatosan tagadja, hazudik nekem:(
2011. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én szomorú vagyok, barátom nagyon birtokló és féltékeny típus, és sajnos ez miatt sokat veszekszünk, mint például tegnap is :S

19L

2011. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szomorú vagyok, mert rájöttem, hogy megcsalt... :"(
2011. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szomorú vagyok, mert több mint 2 hete nem láttam, de 3 nap múlva haza megyek, és az egész délutánt/estét kettesben töltjük majd, ami természetesen jó lesz :)
2011. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

19L együtt érzek veled!


18L

2011. jún. 29. 19:35
 10/12 anonim válasza:

Szomoru vagyok mert egy hete nem lattam es tegnap ota alig beszeltunk(nem volt lehetoseg ra)es mar nagyon hianyzik.

17/L

2011. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!