Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy úgy mentél bele egy kapcsolatba, hogy nem volt köztetek szerelem?

Figyelt kérdés
Te beleszerettél, de a másik félnél nem indult be a kémia? Hogy élted túl?
2011. júl. 1. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmm nem is értem ha az egyik félnél nincs meg a kémia ami nagyon alap, pl. hogy vonzódh hozzá akkor abból hogy lett párkapcsolat.
2011. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nehezen.Életem legnagyobb hibája volt!
2011. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolat nagyon siralmas lehet, de szerintem ott a pénz ami vonz, vagy valami màs.
2011. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fordítva voltam ilyenben. Én csak a szex miatt voltam vele, tudta is, de közben belém szeretett így mikor ez világossá vált előttem leléptem. Nagyon rosszul viselte.


21/N

2011. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze! Amikor elkezdtem pasizni (már nagyon régen) nem is egyszer fordult elő. Ha nem alakult belőle semmi, dobbantottam. Fiatalság bolondság :)
2011. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem én exemmel így jártam, hogy ő szerelmes volt, de én nem igazán, csak szerettem. Mi jártunk így is. Aztán eluntuk, mert nem voltunk boldogok.

20L

2011. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal koromban egyszer-kétszer előfordult ilyen, de mindig a másik volt szerelmes és csak kedveltem. Azt hittem, majd ez átalakul a részemről szerelemmé. De nem így lett. A későbbi kapcsolataimnál már hagytam időt az ismerkedésre, hogy kiderüljön lehet-e belőle valami.
2011. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:36



Idióta pics@a!Még hogy a faszik használják ki a nőket

?

2011. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy ilyen férfival élek együtt. Szeret (valamit rajtam...), Ráadásul más nők inkább hozzák őt tűzbe, mint én. Nem vagyok egy bányarém, sőt. Nem jelentene gondot, mást csábítani, általában tetszem a férfiaknak. De én őt akartam, hisz beleszerettem. Így utólag végiggondolva, nem tudom ő mit akart tőlem, ha ennyire nem volt szerelmes. Sajnos túl késő volt, mire rájöttem, mi a helyzet nála. Addigra gyerekeink születtek. Azt mondja, szeret. Szeret rajtam ezt-azt, a természetemet főleg, de mikor ezt mondja, nem tudja leplezni a valóságot. Az a helyzet, hogy úgy érzem, ő szeretne szerelmes lenni, de sem én őt, sem ő maga nem erőszakolhatja meg magát érzelmileg. Ez van. :-(

Nagyon komolyan gondolkodom a váláson.

2011. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!