Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a kb 25tol felfele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a kb 25tol felfele srácok már sokkal nyugisabban kezdednek bele egy kapcsolatba? Azaz miért nincs meg náluk az a lángolo szerelem?

Figyelt kérdés

A baratnöm összejött egy 28, én egy 26, és egy masik baratnöm egy 25 éves sráccal.Most kezdünk velük ismerkedni jobban, de egyikünk sem érzi azt h annyira keresnének, vagy ki lennenek akadva egy nagy szerelmtol.A 25 évest kerdezte a baratnöm, s azt mondta h az ők korukba már nem esnek hasra attol h felszedjenek egy csaj, mégha komoly kapcsira is.En 20 vagyok,de szeretném látni rajta h néha igazan akarna látni.Mert ha rákérdek akkor mondja, h persze h akarlak latni, ne viccelj..de nem akarok mindig rákérdezni.Igy meg olyan mintha mar vagy 2 éve járnánk..nincs meg az az első pár honapi lángolás.

Mit lehet tenni?


2008. jún. 19. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ez ember függő szerintem.az én párom 24, nagyon kedves, látni rajta, h nagyon szeret, most ment albiba és mindig mondja, h menjek hozzá, maradjak..mi 8hónapja vagyunk együtt.az elején, mikor még nem ismertük annyira egymást természetesen ő sem volt ilyen ragaszkodó, de 1 koliban laktink, hétvégente felhívott és sokat beszéltünk, hétközben pedig, mivel majdnem szemben lakott velem csak átugrottam, ő alig jött!!de tudom, h ő komolyan is kezdte velem, ő olyan, h a régi szerelmeit is évekig heverte ki és nem csajozott agyba-főbe.nkem ő a tökéletes.várj türelemmel, az első másfél-2 hónapban én még nem voltam szerelmes, lehet , h ők majd később ragaszkodnak igazán.bár azok alapján amit mondott érdekes felfogásai lehetnek. sztem "felszedni" egy lányt=elkezdeni egy kapcsolatot igenis komoly dolognak kellene lenni...
2008. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat az en barato ugy mondta h komoly kapcsit szeretne..tehat remelem, nem viccel.feriak is irhatnak.koszi
2008. jún. 19. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem, akinek könnyen megy a lányok felszedése,annak minden kapcs. ugyanúgy indul és a későbbiekben válik el, hogy mi lesz a kapcsolatból, akinek meg nem megy olyan könnyen, az jobban értékeli a barátnőjét, még, ha majd később kiderül is, hogy mégsem jön össze.kortól függetlenül.persze van olyan, aki 25fele el kezd gondolkodni, h most már ideje lenne vmi komolyabb...
2008. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én barátom is 27 éves. Több mint 9 hónapja vagyunk együtt. Én már alapjáraton is nagyon ragaszkodó vagyok, talán ezért is volt furcsa az hogy a barátom közel nem olyan mint én. Én sem éreztem azt a bizonyost lángolást, ragaszkodást az ő részéről.

Kicsit kezdett kellemetlenné válni, hogy folyton hangoztatom hogy neki én semmit sem jelentek. És hogy adja már egy kis jelét annak, hogy én hozzátartozom! Ő pedig próbált győzködni, hogy de igenis higgyem el,hogy fontos vagyok neki csak ő egy kicsit másképp, nem oylan nagy hévvel éli át ezt az egészet!

Aztán szépen lassan megszoktuk egymást, és így közel a 10.hónaphoz, érzem és tudom hgy szeret és azt is hogy ragaszkodik hozzám! Azokat az apróságokat is értékelem nála, ami másnál már a semmi kategóriába tartozik.

És arra is rájöttem, hogy ha egy oylan barátom lenne, aki egy nap csak úgy spontán írni 7 "de hiányzol kicsim" smst, már rég meguntam volna! :)

Szóval összefoglalva, ne izgulj emberfüggő :)

2008. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kezdeti nagy láng gyorsan tovaszáll, az az igazi ha igazán megismer és akkor jön, szerintem ők ezt már tudják, ti még nem ;-) Egyébként ha az elején odáig mag vissza lennének értetek nem értékelnétek annyira mintha csak idővel kapjátok ezt meg :) Szóval nyugi és tessék felnőni hozzájuk...
2008. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!